ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ПРАВЛІННЯ ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ

20.05.2013, 16:13

 18 травня 2013 року у малій залі виконкому відбулося виїзне засідання правління Полтавського обласного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та семінар керівників районних та міських організацій. Під час проведення засідання розглядалися питання вдосконалення роботи громадської організації відповідно до чинного законодавства.

 

Захід пройшов за участю першого заступника міського голови Д.Г.Бикова, секретаря міської ради С.О.Калашнік. Дмитро Геннадійович привітав присутніх на Комсомольській землі, коротко розповів про співпрацю міської влади зі спілкою ветеранів Афганістану. Світлана Олександрівна побажала плідної праці і приємних спогадів від зустрічі з м.Комсомольськом.

 

У ході проведення семінару керівники районних та міських організацій області поділилися досвідом роботи та виразили свою думку стосовно подальшого вдосконалення діяльності. Після засідання та семінару була організована екскурсія по місту та на ВАТ «Полтавський ГЗК». Виїзні заходи в місті були проведені не випадково, бо Комсомольська міська організація ветеранів Афганістану другий рік є однією з найкращих організацій області.

 

Завершив заходи товариський обід спільно з членами Комсомольської міської організації ветеранів Афганістану на березі Дніпра під пісні побратимів гурту «Контингент» (м. Лубни). Наступна зустріч запланована в м. Хорол.