ОСВІТЛЕННЯ ДИТЯЧОГО МІСТЕЧКА

27.06.2013, 16:12

На виконання соціальної ініціативи Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України», що передбачає комплексний підхід, одним з елементів якого є забезпечення умов для відпочинку дітей, 27 червня 2013 року на території дитячого містечка по вулиці Леніна, 21 відбулася перевірка готовності до експлуатації освітлення майданчика для дітей за участю міського голови С.А.Супруна.

На виконання рішення виконавчого комітету Комсомольської міської ради від 22.02.2011р. №95 була розроблена технічна документація, замовником якої виступило управління по інвестиціях і будівництву виконкому Комсомольської міської ради. Виконувалися  роботи ПП ВКП «Енергосталь», керує яким директор В.М.Сьомік.

На території дитячого містечка розмістили декоративні оцинковані колони, до яких прикріплені світильники-кулі з нанесеними кольоровими буквами. Тип світильника вибраний на основі аналізу технічних характеристик, які забезпечують максимальне енергозбереження при необхідній світловіддачі. Роботи виконані відповідно до нормативних актів, спрямованих на вирішення завдань з енергозбереження, відповідно до вимог пожежної безпеки.

Міський голова С.А.Супрун зауважив, що створення зон для відпочинку та ігор дітей постійно на контролі місцевої влади, і бажання містян бачити у кожному дворі дитячий майданчик зрозуміле. Але сьогодні є можливість створювати дітям містечка лише по мікрорайонах. Найголовніше, щоб праця багатьох людей цінилася і комсомольчани бережно ставилися до побудованого, облаштованого, зберігали красу міста для нащадків. Тільки спільними зусиллями влади і громади можна забезпечити чистоту і порядок у рідному місті.