КУЩОВИЙ СЕМІНАР ГОЛІВ ЛКК ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ТА ЛІКАРІВ МСЕК

22.05.2013, 16:15

22 травня 2013 року у великій залі виконкому Комсомольської міської ради відбувся кущовий семінар голів ЛКК лікувально-профілактичних закладів та лікарів МСЕК «Стан медичної допомоги, експертизи тимчасової непрацездатності хворих гастроентерологічного профілю, догляду за хворими та первинної інвалідності у м.Комсомольську». Відкрив семінар начальник управління охорони здоров’я Ковпак Ю.В. До президії були запрошені Гаврилов Г.В., голова обласної ЛКК, головний позаштатний експерт з ТН департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, і Жабо Т.М., головний лікар Полтавського обласного Центру МСЕ, головний експерт, кандидат медичних наук.

 

У ході семінару було розглянуто питання: «Аналіз захворюваності з тимчасовою втратою працездатності гастроентерологічного профілю та догляду за хворими у м.Комсомольську за підсумками 2012р. – І кварталу 2013р.» (Гаврилов Г.В.); «Актуальні питання медико-соціальної експертизи в умовах реформування охорони здоров’я»(Жабо Т.М.); «Стан надання гастроентерологічної допомоги в області та типові помилки в експертизі тимчасової непрацездатності хвороб органів травлення» (Петренко В.О., завідуючий обласним гастро центром, головний позаштатний гастроентеролог Департаменту охорони здоров’я, кандидат медичних наук); «Інформація про стан тимчасової непрацездатності та типові помилки в експертизі ТН, яких припускаються лікарі ЛПЗ області на прикладі м.Комсомольська» (Шишка В.А., завідуючий відділом експертизи обласного ФСС з ТВП); «Взаємодія медико-соціальних експертних комісій з ЛПЗ області, Фондом соціального страхування з ТВП, Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві» (Скрибенко Т.Д., голова Кременчуцької міжрайонної МСЕК №1).

 

Головний лікар Центру ПМСД м.Комсомольська, кандидат медичних наук Ковпак А.В. поділився досвідом надання медичної допомоги хворим Центром ПМСД в умовах реформування охорони здоров’я. Голова ЛКК міської лікарні Семенюченко І.І. розповів про «Стан експертизи тимчасової непрацездатності в ЛПЗ м.Комсомольська». Під час обговорення Ковпак Ю.В. зазначив, що недоліки, які є у роботі, добре відомі і над ними необхідно працювати.