КРУГЛИЙ СТІЛ «ВЗАЄМОДІЯ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ МІСТА КОМСОМОЛЬСЬКА В НАДАННІ ПОСЛУГ БЕЗДОМНИМ ГРОМАДЯНАМ»

28.05.2013, 16:16

28 травня 2013 року відбувся круглий стіл «Взаємодія соціальних служб міста Комсомольська в наданні послуг бездомним громадянам» за участю заступника міського голови Н.Д.Угнічевої, начальника міського центру зайнятості Ю.Д.Чернушенка, завідуючого амбулаторно-поліклінічної служби міської лікарні І.І.Сімінюченка, керівників структурних підрозділів виконкому та виконавчих органів, представників ЗМІ.

 

Захід пройшов з метою визначення нормативно-правової бази соціальної роботи з бездомними громадянами та відпрацювання шляхів співпраці і взаємодії соціальних служб міста у веденні обліку бездомних громадян, забезпеченні реалізації прав на реєстрацію їх переважного місцезнаходження і на отримання соціальних послуг.

 

Начальник управління праці і соціального захисту населення В.А.Єршова провела огляд нормативних документів, що регламентують питання захисту бездомних громадян і розповіла про місцеві заходи щодо соціальної адаптації бездомних громадян на 2012-2015 роки у м.Комсомольську. Начальник ТЦСО «Калина» Л.В.Бабич доповіла присутнім про порядок роботи сектору обліку бездомних громадян при ТЦСО «Калина» згідно з Положенням про сектор обліку бездомних громадян відділення соціально-побутової адаптації територіального центру «Калина». Начальник управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпак розповів про проблеми надання медичної допомоги бездомним, запропонував при формуванні бюджету передбачити витрати на лікування цих громадян. Заступник міського голови Н.Д.Угнічева розповіла про досвід роботи у м.Кам’янець-Подільському щодо медичного обслуговування бездомних: створення на території лікарні окремого відділення для короткотривалого і довготривалого перебування таких громадян. У ході круглого столу йшло обговорення нагальних питань.