ВІТАННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ НАЙГУМАННІШОЇ У СВІТІ ПРОФЕСІЇ

14.06.2013, 16:27

 13 червня 2013 року в малій залі Палацу культури і творчості відбулася святкова програма з нагоди Дня медичного працівника. Привітати представників найгуманнішої у світі професії прийшли міський голова С.А.Супрун, начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська, начальник відділу з фізичної культури й спорту В.В.Подрєзан, головний спеціаліст відділу освіти П.І.Хохуля, головний лікар Медичного центру ПМСД А.В.Ковпак, головний лікар міської лікарні М.І.Дубина, представники профспілки.

 

У своєму вітальному зверненні до всіх працівників медичної галузі м.Комсомольська С.А.Супрун сказав: «Висловлюю всім вам безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за сумлінну працю, турботу, за витримку і вміння нести людям нашої територіальної громади світло надії й радість буття. Низький уклін вам за невтомну працю та щире й відкрите серце. Бажаю кожному працівнику спокою й достатку, тепла й щастя в домівках, міцного здоров'я. Хай ваші справи і мрії продовжують служити здоров'ю людей, яке не може бути ні надто дорогим, ні надто важким. Бо здоров'я – то життя!»

 

Найкращим медичним працівникам міський голова вручив Почесні грамоти за добросовісний труд, високий професіоналізм і вагомий внесок у розвиток галузі медицини.

 

Зі словами вдячності за сумлінне виконання обов’язків до колег звернулися головний лікар Медичного центру ПМСД А.В.Ковпак, головний лікар міської лікарні М.І.Дубина.

 

Медичні працівники оплесками й посмішками зустрічали вітання від колективів художньої самодіяльності ПКіТ.