СІМ’Я РОКУ-2013

17.05.2013, 16:34

П’ятнадцятого травня, у Міжнародний день сім’ї, у великій залі Палацу культури відбулася традиційна урочиста церемонія нагородження родин – переможців міського конкурсу «Сім’я року–2013!». Сім’я – це зернятко, з якого починається держава. В родині кожен із нас знаходить підтримку і безмежну, безкорисливу батьківську любов, щедру материнську ласку, тепло і порозуміння. Родина – це щастя для людини. Велика родина – це велике щастя. У теплій, радісній атмосфері святкової зали громадськість Комсомольська щиро вітала 18 родин, чий досвід виховання дітей є взірцем для наслідування. Тут зібралися саме ті, хто присвятив своє життя добру, народив і гідно виховує своїх дітей. На захід завітали заступник міського голови Н.Д. УГНІЧЕВА та секретар міськради С.О. КАЛАШНІК.

Чудова традиція святкування започаткована 7 років тому відділом у справах сім’ї та молоді Комсомольської міської ради (начальник Т.В. Оробченко) та ГО “Центр “РОДІС” (очільник Л.Б. Дмитренко). Її значення важко переоцінити. Щороку досвід усвідомленого батьківства поповнює Золотий фонд сімейного виховання м. Комсомольська, і це є важливим внеском у життя всієї територіальної громади. Сім’я – це школа вселюдської любові, ніжної і стриманої, відданої і вимогливої.

Унікальною цінністю та надзвичайною гордістю нашого міста є багатодітні сім’ї. У святковій залі були присутні матері, які мають по четверо і п’ятеро дітей. Вони з гордістю носять почесне звання країни «Мати-героїня». На знак поваги під щирі оплески зібрання їх було запрошено на святкову сцену, де представники влади висловили жінкам щиросердну вдячність за материнський подвиг та вручили подарунки. Трьом матерям - Н.А. ПАВЕЛЬЧУК

(5 дітей), О.М. МОРМОЛЬ (5 дітей) та

Н.О. ВОЗНЮК (6 дітей) - за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку заступник міського голови та секретар міськради вручили почесний нагрудний знак і посвідчення про присвоєння їм звання України «Мати-героїня». Приємною подією у цей святковий день стало повідомлення про те, що Указом Президента України присвоєно почесне звання країни «Мати-героїня» Л.Ф. СУХОНІНІЙ, яка народила та гідно виховує п’ятеро дітей.

Яскравим, проникливим та радісним було віншування родин-переможців цьогорічного конкурсу «Сім’я року». Серед них – сім’ї Бреусів, Ліньових, Кочекових, Козелів, Цимбалів, Тесленків, Караманців, Стрижаків, Найдьонів, Хохуль, Шклярів, Цимбалюків, Заїк, Пушенків, Чебикіних, Павлових, Литвиненків, Ніків. У своїй вітальній промові заступник очільника Комсомольська Н.Д. Угнічева від імені міського голови, виконкому Комсомольської міської ради та від себе особисто виголосила слова вдячності тим, хто гордо несе звання матері, жінки та протягом життя дарує віру, надію і любов своїй родині. «Нехай заслужена повага і шана людей додає вам сил та наснаги у житті, нехай тепло родинного вогнища зігріває вас у свята та будні, а у ваших оселях панують щастя і радість, мир і взаєморозуміння, злагода і добробут!», - натхненно побажала Надія Дмитрівна комсомольчанам. До цих гарних привітань приєдналася секретар міської ради

С.О. Калашнік: «Всією душею радію вашим успіхам та перемогам. Адже ваші родини отримали безперечну повагу та шану серед інших сімей нашої громади. Бажаю, щоб у кожній сім’ї панувала любов і злагода. Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти – завжди радісними і приємними».

Чарівним подарунком усім присутнім на святковому заході став авторський хореографічний номер «Повітряний вихор» від сім’ї-переможниці конкурсу Цимбалів – Максима, Світлани та маленької Ніколь. Почесну місію нагородження родин-переможців виконали Н.Д. Угнічева та С.О. Калашнік. За традицією, свято завершилося фотографуванням на добру пам’ять. Організаторами урочистої церемонії виступили міський відділ у справах сім’ї та молоді, ГО “Центр “РОДІС”, міськво та Палац культури і творчості.

Земля у нас велика і багата,

Скарбів її злічити не берусь.

Та є коштовність, що дорожча злата,

Я щиро їй з повагою вклонюсь!

 

Коштовність та безцінна, – то родина,

Любов, порозуміння і тепло.

І батько, й мати, й діти – воєдино –

Так є, так буде, і завжди було!

Таїсія ЛИМАНСЬКА.

Фото Любові ПОРЕНКО.