ЗАСІДАННЯ 34 СЕСІЇ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

21.06.2013, 16:33

18 червня 2013 року відбулося засідання 34 сесії Комсомольської міської ради шостого скликання під головуванням міського голови С.А.Супруна. У ході роботи засідання були розглянуті питання гуманітарного напрямку, фінансові, житлово-комунального господарства та екології, економічного розвитку та ресурсів, питання поновлення прав користування земельними ділянками, архітектури і містобудування.

 

Начальник управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпак доповів про реорганізацію комунального закладу «Поліклініка центр первинної медико-санітарної допомоги» с.Дмитрівки шляхом приєднання до поліклініки «Медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» і утворення двох амбулаторій загальної практики – сімейної медицини у с.Дмитрівка по вул.Набережній, 7 і в с.Кияшки по вул.Луговій, 4.

 

Баландіна В.І., начальник міського фінансового управління, доповіла присутнім про зміни до показників міського бюджету на 2013 рік і доповнення до переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2013 рік.

 

Щодо питань економічного розвитку та ресурсів доповіли директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Овчиннікова О.В. і начальник відділу приватизації та обліку комунального майна Волокита С.А.

 

Пятіна В.М., начальник відділу економічного аналізу та контролю, доповіла щодо проектів рішень, які стосувалися поновлення прав користування земельними ділянками окремих громадян та суб"єктів господарської діяльності.

 

Кириченко Л.В., начальник управління архітектури і містобудування, доповіла з питань, що стосуються надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та оренду. Окремо було розглянуто питання встановлення меморіальної споруди «Воїнам-інтернаціоналістам» і надання дозволу міському УЖКГ виконкому Комсомольської міської ради на виготовлення проекту землеустрою для відведення земельної ділянки, на якій заплановано розмістити пам’ятник.

 

Депутат Афонін В.С. зачитав присутнім звернення учасників мітингу приватних підприємців, що працюють на центральному ринку, і резолюцію. До депутатів звернулися  делегати мітингу, усіх було вислухано.

 

Міський голова С.А.Супрун зауважив: «Нам треба ще раз розглянути питання плати за оренду землі та розмовляти мовою цифр, а не емоціями. Моя пропозиція така: давайте сядемо за стіл переговорів, на який представники бізнесу делегують уповноважених осіб. Конструктивна розмова необхідна, але потрібно, щоб були цифри і дані, які ми у вас запитуємо і на які ви нам не надаєте відповідей. Тоді це буде справедливо.

Ми завжди йшли на зустріч підприємцям. Розуміли, що в країні криза, що на будівництво немає коштів, що процентні ставки по кредитах в банках високі. А окремі підприємці зараз «плюють в обличчя» не лише владі, а і всій територіальній  громаді, тому ми бачимо по місту багато занедбаних територій. На що вони розраховували, коли набирали багато земельних ділянок? Це стосується не тільки ПП Сороки І.А., а й багатьох інших суб’єктів підприємницької діяльності. Що зроблено з того, що вони обіцяли? Нічого. А ми вислуховуємо їхні проблеми і не підвищуємо орендні ставки, продовжуємо їм договори оренди землі. На день довкілля, коли по всій країні оголошено місячник чистоти і благоустрою, від них не дочекаєшся допомоги. Ми запрошуємо представників влади, підприємств, організацій, йдемо і прибираємо сміття. 

Дійсно, треба, щоб був діалог. Ми не відмовляємо підприємцям. Це звернення ми обов’язково розглянемо. Дамо відповідь як на телебаченні, на радіо, у друкованих засобах масової інформації, так і при особистій зустрічі, яку ми будемо ініціювати з групою представників бізнесу для того, щоб висловити свою думку. Після обговорення ми запропонуємо винести це питання на розгляд депутатського корпусу і, можливо, депутатського клубу. Це питання не обов’язково виносити на сесію, бо, по суті, рішення сесії вже прийнято згідно з законодавством і пройшло всю процедуру, яка передбачена для регуляторного акту, проект рішення і саме Положення були розміщені на сайті Комсомольської міської ради згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації». Пропозицій ніяких надано не було, а тепер люди мітингують.

 Тому над цим питанням треба, щоб попрацювали не тільки економісти, а і юристи та дали правову оцінку рішенню, яке було прийнято. І ці висновки треба буде передати людям, які до нас звернулись.

Я хотів би, щоб у нас була дійсно конструктивна бесіда і порозуміння в цій проблемі. Це питання вже винесено на широкий загал. Тому звертаюсь до підприємців: готуйте конкретні пропозиції, які саме зміни ви пропонуєте внести в рішення, яке було прийнято. На підставі ваших пропозицій ми проаналізуємо, порахуємо в цифрах на чию кишеню лягає цей тягар і  якою мірою. Ми подивимося в грошовому вимірі, порівняємо з іншими містами і населеними пунктами. Рівень заробітної плати в Комсомольську вдвічі більший, ніж в Кременчуці, а м'ясо й сало там на 15 грн. дешевше. Тому казати, що десь умови кращі, теж неправильно. Повинен бути діалог зацікавлених сторін. Треба створити всі сприятливі умови для того, щоб бізнес, влада й депутатський корпус мали можливість знайти порозуміння. Тому за вами в найкоротший термін конкретні пропозиції. Ми їх розглянемо й запропонуємо зібратись, щоб знайти спільну мову».