ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

26.06.2013, 16:49

 

 

25 червня 2013 року під головуванням міського голови С.А.Супруна у малій залі відбулося чергове засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради.

 

У ході засідання було розглянуто питання гуманітарного та соціального напрямків, цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони правопорядку, питання житлово-комунального господарства, економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, архітектури та містобудування.

 

Начальник управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпак інформував присутніх про хід виконання міської програми «Забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2010-2013 роки». Зазначив, що станом на 01.06.2013 року на обліку у лікаря-інфекціоніста перебуває 36 ВІЛ-інфікованих (18 чоловіків і 18 жінок), у тому числі 1 дитина, народжена від ВІЛ-інфікованої матері. На базі кабінету інфекційних захворювань міської лікарні з 01.06.2012р. працює кабінет «Довіра», де надається консультативна допомога психологом як ВІЛ-інфікованим, так і членам їх сімей. За 5 місяців 2013 року проконсультовано 174 чоловіки. Лікарем-інфекціоністом проведено 491 індивідуальне до тестове консультування. По сома зверненню прийнято 278 чоловік, направлено медпрацівниками лікувально-профілактичних закладів 187 осіб,  ЦСССДМ – 26 чоловік. З проінформованих 491 чоловіка дали згоду на проведення тесту на ВІЛ-інфекцію 112 осіб, серед них виявлено 2 ВІЛ-інфікованих. Протягом поточного року на реалізацію заходів програми витрачено 20984,51 грн., в тому числі: закупка тест-систем для обстеження на ВІЛ на суму 4092,08 грн., медикаментів для лікування ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД на суму 14981,71 грн. Із міського бюджету виділено 10000,00 грн. Придбано тест-систем для обстеження на ВІЛ на суму 1371,56 грн. Отримано медикаментів (гуманітарна допомога) на суму 539,10 грн.

 

Директор КЖРЕП №1 Насєдкіна В.М. доповіла присутнім про результати фінансово-господарської діяльності комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №1 за 2012 рік. Зупинилася на проблемах і конкретних пропозиціях щодо їх вирішення: у зв’яку з тим, що в гуртожитках по вул.Строни, 23 і вул.Портовій, 3 відсутнє газопостачання, йде дуже велике навантаження на електропроводку, яка не витримує цих навантажень, тому дуже часто вимикає світло. Було запропоновано провести реконструкцію системи електропостачання будинку 23 по вулиці Строни зі встановленням приладів обліку електроенергії в кімнатах або затвердити норми використання електроенергії на 1 особу на рівні виконкому Комсомольської міської ради, розробити проекти реконструкції   електропостачання гуртожитків, закінчити капітальний ремонт по заміні стояків електропроводки по вул.Портовій, 3. Недостатньо виділені кошти на капітальний ремонт місць загального користування та інженерного обладнання гуртожитків (вул.Космонавтів, 5, вул.Строни, 23, вул.Молодіжна, 12,  вул.Портова, 3), які підлягають приватизації. У 2007 році в будинку №4 по вулиці Молодіжній (гуртожиток) планувалося провести реконструкцію зі встановлення теплообмінника та побудовою теплового вузла. На цей час гуртожиток підлягає приватизації. Проблема забезпечення гарячою водою не вирішена. Закінчити роботи по закриттю схеми гарячого водопостачання неможливо. Також була внесена пропозиція щодо встановлення лічильників газу на будинках з електронагрівачами.

 

Уже не вперше піднімалося питання щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами на вулицях міста. Але і цього разу залишене на

довивчення з метою розробки управлінням архітектури і містобудування загальної концепції на розміщення реклами у місті.