ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕНА АДАМОВИЧ ПРОКОМЕНТУВАЛА ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПОРОЗУМІННЯ МІЖ ОБЛАСНОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ ТА ВИРОБНИКАМИ ХЛІБА:

5.07.2013, 16:55

„Останні три роки поспіль ми успішно співпрацювали на умовах Меморандуму порозуміння з хлібопекарськими підприємствами та закладами мережевої торгівлі області. Як результат попит споживачів на хліб простої рецептури (соціальний хліб) завжди був врахований, ціни залишалися керованими, а по Україні область тримається на 10 - 11 місці (від найнижчого до найвищого) за рівнем оптово-відпускних та роздрібних цін.

Головною метою підписання Меморандуму є соціальний захист територіальних громад, забезпечення споживачів області хлібом і хлібобулочними виробами за стабільними цінами.

До того ж умови Меморандуму на маркетинговий 2013/2014 рік опрацьовані всіма зацікавленими сторонами, пройшли попередні громадські обговорення і має позитивні відмінності від минулорічних меморандумів”.

 

До уваги подається зразок оригіналу Меморандуму порозуміння між Полтавською обласною державною адміністрацією та виробниками хліба на маркетинговий 2013/2014 рік, підписаний сьогодні.

 

Завантажити зразок орігіналу меморандуму   memorandum.rar

 

За матеріалами сайту http://www.adm-pl.gov.ua