НОВЕ ЖИТЛО ДЛЯ КОМСОМОЛЬЧАН

2.07.2013, 17:08

Комсомольськ одне з небагатьох міст, де реалізуються інвестиційні проекти. 1 липня 2013 року міський голова С.А.Супрун провів перевірку готовності об’єкта, чотирьох під’їздів будинку по вулиці Добровольського, до здачі в експлуатацію, замовником якого є управління по інвестиціях і будівництву виконкому Комсомольської міської ради. Генеральний підрядник – ТОВ «МЖК Житлобуд», платник – ТОВ «Єристівський ГЗК». У ході проведення перевірки було з’ясовано, що рівень готовності об’єкта стовідсотковий, технічних питань не виникає щодо можливості заселення житлового будинку.

С.А.Супрун сказав: «На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, програми «Україна для людей» ми приймаємо житловий комплекс, де передбачено соціальне житло: сім квартир для працівників бюджетної сфери. 50% вартості квартири мешканці сплачують відразу, а решта плати буде отримана після відпрацювання десяти років у нашому місті від територіальної громади. Цим ми закріплюємо кадри за робочим місцем. Технічна документація готова, акти підписані без зауважень. Обслуговуватися комплекс буде ЖЕК №5, хоча перспектива таких будинків – об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Але виникають питання щодо забезпечення подачі напруги. Тому «Полтаваобленерго» одержить додаткові завдання, щоб вирішити це питання разом із експлуатуючою стороною і замовником».

Заступник генерального директора ТОВ «Єристівський ГЗК» П.П.Рубан показав квартири першого поверху, презентував дитячий майданчик, вказавши, що він розрахований на дітей різних вікових категорій. Зазначив, що під час будівництва об’єкта була використана спеціальна плитка з пінополістиролу і цементно-піщаного покриття, яка дозволить тривалий термін експлуатації об’єкта. Чотири під’їзди уже готові до заселення, а два ще добудовуються.