ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ З ПІДГОТОВКИ ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ МЕТАЛУРГІЙНОЇ І ГІРНИЧОДОБУВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

5.07.2013, 08:03

5 липня 2013 року у малій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулося засідання оргкомітету з підготовки до святкування в м.Комсомольську Дня працівників металургійної і гірничодобувної промисловості під головуванням міського голови С.А.Супруна.

 

«У липні у місті буде проходити одне з найважливіших свят комсомольчан, бо ми є мешканцями міста, доля якого залежить, у великій мірі, від роботи гірничо-збагачувального комплексу. Нам необхідно добре підготуватися, щоб містяни відчували, що про них дбають, створити всі умови для доброго відпочинку», – зауважив С.А.Супрун.

 

Директор Палацу культури і творчості О.В.Меренков ознайомив присутніх із планом проведення свят 19 і 20 липня та з учасниками, які будуть запрошені для його проведення.

 

Міський голова С.А.Супрун дав розпорядження Василюку П.Б., начальнику УЖКГ, Романію Г.А., директору ДКП «Озеленення і благоустрій», представникам КП «СпецЕко» щодо благоустрою території міста, забезпечення чистоти й порядку.

 

У ході обговорення плану святкових заходів члени оргкомітету звернули особливу увагу на створення комфортних і безпечних умов відпочинку жителів і гостей міста.