ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ НАЙМЕНУВАННЯ

5.06.2013, 08:10

03 червня в малій залі виконкому відбулося засідання комісії з питань найменування (перейменування) об’єктів внутрішньоміського середовища, увічнення подій та пам’яті видатних діячів у м.Комсомольську за участю першого заступника міського голови Д.Г.Бикова, голови міської спілки ветеранів Афганістану В.М.Рубана. Вела захід голова комісії, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік.

 

На порядку денному розглядалося питання про встановлення меморіальної споруди «Воїнам-інтернаціоналістам» по вулиці Конституції. Доповідала з даного питання начальник управління архітектури і містобудування Л.В.Кириченко.

 

Людмила Віталіївна розповіла про місцезнаходження даного об’єкту, цікаве виконання споруди, яка вимагає благоустрою території, освітлення й озеленення.

 

Дмитро Геннадійович Биков наголосив на тому, що це питання неодноразово розглядалося, це вже другий проект. Архітектор підійшов до виконання завдання по-новому: пам’ятник буде  вікном у ті далекі події, який увіковічить у граніті подвиг солдат. Фінансову підтримку даного проекту надав Благодійний фонд «Полтавського ГЗК».

 

Члени комісії взяли активну участь в обговоренні питання встановлення меморіальної споруди й вирішили рекомендувати управлінню ЖКГ розробити проектно-кошторисну документацію і встановити пам’ятник.