апаратна нарада

8.07.2013, 08:31

08 липня у великій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулась чергова апаратна нарада під головуванням міського голови С.А.Супруна.

 

У ході апаратної наради міський голова порушив питання про підготовку матеріалів на засідання депутатського клубу «Діалог» по звернення Фонду підтримки підприємництва і самих підприємців щодо внесення змін до Порядку встановлення розмірів та справляння плати за користування земельними ділянками у місті Комсомольську, затвердженого рішенням тридцять третьої сесії міської ради шостого скликання від 21.05.2013р. Доручив В.М.Пятіній, начальнику відділу економічного аналізу, інвестицій та внутрішнього фінансового контролю, опрацювати пропозиції і підготувати висновки.

 

Було розглянуто питання щодо перевірки технології виготовлення квасу приватним підприємцем з порушенням санітарних вимог. Начальнику Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області О.М.Кістеньову дано розпорядження щодо постійного контролю за станом дотримання санітарно-гігієнічного і протиепідемічного режимів у місті.

 

С.А.Супрун розповів про підготовку міста до святкування Дня металурга, визначив основні напрямки роботи підприємств житлово-комунального господарства. Звернув особливу увагу на порушення правил благоустрою містянами, які паркують машини в невідведених для цього місцях, створюючи небезпечні умови і порушуючи правила дорожнього руху. Дав доручення П.Б.Василюку, начальнику управління ЖКГ, щодо забезпечення необхідними дорожніми знаками територій, які потребують постійної уваги з метою попередження ДТП.

 

За інформацією начальника Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області І.Г.Туля, за сім днів липня  зареєстровано 27 кримінальних впроваджень, 15 із яких розкрито. Поступило близько 10 заяв від громадян щодо порушень з боку підприємців, що займаються встановленням металопластикових вікон. Особи порушників встановлено, ведеться розслідування.

 

С.А.Супрун дав розпорядження П.Б.Василюку, начальнику управління ЖКГ, щодо створення належних умов проведення чемпіонату України з триатлону, першочергове проведення ямкового ремонту по вулиці Конституції.

 

Керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара ознайомила присутніх із роботою створеної комунальної бюджетної установи «Обласний контактний центр» Полтавської обласної ради як суб’єкта Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади (НСОЗ).