Благодійна акція

24.05.2013, 13:57

Двадцять третього травня 30 багатодітних матерів Комсомольська отримали в подарунок від благодійного фонду Костянтина Кондакова мультиварки. Відтепер у них з’явиться більше часу для спілкування з власними дітьми. Ця універсальна кухонна техніка допоможе жінкам швидше готувати страви для великої родини. Адже куховаріння забирає так багато часу в кожної жінки, а тим більше - у багатодітної.

благодійна акція стала можливою завдяки ініціативі президента благодійного фонду «Щаслива родина – щаслива дитина» Л.В. Величко. Цей фонд Людмила Валентинівна організувала у 2009 році, щоб допомагати багатодітним родинам. Вона з власного досвіду знає проблеми таких родин, оскільки має сестру, яка є багатодітною матір’ю. Протягом усього періоду існування  благодійний фонд, який очолює небайдужа жінка, постійно надавав непомітну для широкого загалу допомогу багатодітним сім’ям. За допомогою Інтернету вона співпрацює з багатьма благодійниками – все це сприяє активізації діяльності БФ «Щаслива родина – щаслива дитина».

За словами Людмили Валентинівни, в Україні дуже складно співпрацювати з благодійниками. Багато з них відмовляється надавати допомогу на підставі того, що подарунки дуже часто не потрапляють  до тих, кому призначаються. Л.В. Величко вдалося переконати Костянтина Кондакова, що її організація буде надійним посередником у здійсненні благородної справи. За її проханням,  до цієї акції приєднався й Кременчук. Тому такі ж подарунки отримали ще 40 багатодітних матерів із сусіднього міста.

                                                                                                  Таїсія Лиманська

                                                                                                  Фото автора