МІТИНГ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ

10.05.2013, 14:12

З самого ранку 9 травня біля меморіалу «Вічний вогонь» зібралася громада Комсомольська. Святково вбрані ветерани Великої Вітчизняної війни прийшли до Вічного вогню, щоб вшанувати пам'ять тих, хто не повернувся з поля бою. Гірко усвідомлювати, що з кожним роком усе менше їх залишається серед живих – як білі журавлі, відлітають вони до своїх давно полеглих бойових друзів.

Представники міської влади, установ, організацій міста, воїни-афганці, учнівська молодь та городяни вишикувалися у довгу колону, в пам'ять про полеглих героїв присутні поклали живі квіти та ошатні вінки до «Вічного вогню». Біля меморіалу несли почесну варту солдати.

На Театральній площі відбувся урочистий мітинг – вітали ветеранів, які прийшли цього дня на свято. Мітинг відкрив міський голова С.А.Супрун, звучав Гімн України. Зі словами безмежної вдячності до ветеранів війни звернувся міський голова: «9 Травня – це свято, яке для нинішніх та прийдешніх поколінь було і залишиться найдорожчим. Святе завдання влади – зберігати для прийдешніх поколінь пам'ять про Велику Перемогу, яка дісталася нашому народу дорогою ціною. Щиро дякую вам за мир та спокій». Хвилиною мовчання вшанували комсомольчани полеглих у роки Великої Вітчизняної війни. Зі словами щирої вдячності звернулися до ветеранів голова правління ВАТ "Полтавський ГЗК" В.В.Лотоус, перший заступник голови спостережної ради В.Ф.Бадагов, голова міської ради ветеранів війни та праці В.М.Станицька, протоієрей Свято-Миколаївського собору Української православної церкви Г.Г.Граб. Почесні гості привітали всіх присутніх зі Святом перемоги, згадали також і тих, хто здобував цю бажану перемогу, хто загинув на полях боїв, хто з пораненнями та контузіями відбудовував зруйновані міста та села, хто не дожив до 9 травня 2013 року.
Споминами про лихоліття війни поділився сивочолий ветеран Тимофій Харламович Михайлов.

 

Після закінчення мітингу відділом культури та туризму організовано концертну програму за участю творчих колективів з м.Полтави.

 

З нагоди святкування 68 річниці Перемоги від міського голови інвалідам Великої Вітчизняної війни  І групи було вручено вітальні листівки та подарункові набори.