У КОМСОМОЛЬСЬКУ СТАРТУВАВ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ТРІАТЛОНУ

15.07.2013, 15:10

У суботу в Комсомольську відбулась значна спортивна подія – відкриття чемпіонату України з тріатлону серед юнаків та дівчат 1996-1999 років народження та п’ятого туру Всеукраїнських змагань «Дитячої тріатлонної ліги». Цього разу 140 спортсменів з 11 областей України приїхали позмагатися за призові місця.

 

Привітати учасників змагань, тренерів та глядачів, які зібралися підтримати юних спортсменів, завітали представники міської влади – міський голова С.А.Супрун, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, головний тренер збірної команди України з тріатлону, генеральний секретар Федерації тріатлону України Е.Є.Панарін, директор Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України І.Р.Гетьман, виконавчий директор Комсомольського відділення Національного олімпійського комітету М.В.Шишліков, начальник відділу з фізичної культури та спорту виконкому Комсомольської міськради В.В.Подрезан.

Міський голова оголосив чемпіонат відкритим. У своїй промові очільник міста зазначив: «Ми пишаємося тим, Комсомольськ дев’ятий раз поспіль зустрічає учасників чемпіонату України з тріатлону серед юнаків та дівчат. Президент України В.Ф.Янукович відзначив: «Суттєвим елементом гармонійного виховання дитини є фізична культура і спорт. Інвестиції у розвиток спорту – інвестиції у здоров’я дітей.» Комсомольська міська влада всіляко підтримує соціальні ініціативи Президента України, спрямовані на залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, бо розуміє, що діти – це наше майбутнє». Сергій Андрійович побажав юнакам та дівчатам спортивного духу, успіхів у змаганні, нових важливих досягнень, великих та малих перемог, а головне – повернутися додому здоровими, радісними.

Директор Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України І.Р.Гетьман зичила спортсменам впевненості у своїх силах, витривалості на дистанції, достойно виступити на змаганнях та потішити тренерів своїми результатами.

 

Головним суддею змагань було призначено майстра спорту СРСР Сергія Долинського, який прокоментував хід події, розкрив для пересічних глядачів професійні тонкощі цього виду спорту. Завдяки його коментарям змагання стали цікавими та захоплюючими.

 

Крім того, для одного із спортсменів – Ярослава Озюменка цей день став особливим у спортивній кар’єрі - головний тренер збірної команди України з тріатлону, генеральний секретар Федерації тріатлону України Е.Є.Панарін під час урочистого відкриття змагань вручив йому посвідчення Майстра спорту України.

Після підведення підсумків змагань відбулось урочисте нагородження переможців.

 Вітаємо з успішним виступом на чемпіонаті України з тріатлону Михайла Данілова (ІІІ місце) і команду міста в естафеті-мікст (ІІ місце): Сорокотягу Валерію, Данілова Михайла, Безуглу Тетяну, Малихіна Івана.