ФСС ІНФОРМУЄ

15.07.2013, 16:19

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у місті Комсомольську Полтавської області інформує:

З метою залучення інвалідів до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації у вересні поточного року виконавчою дирекцією Фонду заплановано провести Всеукраїнську спартакіаду серед інвалідів праці «Сила духу».

Для участі у фінальних змаганнях спартакіади необхідно визначитися з контингентом інвалідів, які за станом здоров»я можуть та бажають брати участь в спартакіаді. Згідно Положення про проведення спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» до 1 обласних змагань, які планується провести 5-6 вересня поточного року в м. Полтаві на базі спортивного товариства «Спартак», допускаються особи з числа потерпілих на виробництві, які проживають на території регіону, мають необхідні навички із запланованих видів спорту та перебувають на обліку у відділення ( потерпілі від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, яким встановлено стійку втрату працездатності без групи інвалідності та потерпілі, яким встановлено групу інвалідності).

Визначені види спорту, з яких проводяться обласні змагання: армспорт, бомбаскет, дартс, теніс настільний, шахи, шашки.

Бажаючих прийняти участь в обласних змаганнях просимо звертатись до відділення Фонду у м. Комсомольську за адресою: вул. Миру,29.Довідки можна отримати за телефонами : 2-16-52, 2-10-69.