З вдячністю за небайдужість

3.05.2013, 16:24

З вдячністю за небайдужість

(попередні підсумки акції “Почуй світ!”)

 

На звернення Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”, відповідно до розпорядження міського голови від 05.04.2013 року № 205-р “Про проведення благодійної акції “Почуй світ!” Комсомольським міським ЦСССДМ було організовано серед підприємств, установ та організацій міста збір благодійних коштів для підтримки дітей з вадами слуху.

У міській акції взяли участь 17 організацій, зібрана ними загальна сума склала 9183,60 грн. (дані станом на 30.04.2013 р.). Усі кошти перераховані на єдиний рахунок Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”. Зібрані у 2013 році кошти йдуть на закупівлю медичного обладнання для лікування дітей з вадами слуху.

Обладнання закуповується для кожної області, відповідно до зібраних коштів по кожному регіону. Лікування, діагностика та реабілітація дітей на переданому дитячим обласним медичним закладам обладнанні здійснюється безкоштовно. 

Лікарська Рада Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», до складу якої входять провідні спеціалісти в галузі, вибирає та погоджує  кращі пропозиції закупки медичного обладнання. Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» закуповує медичне обладнання на суму, зібрану під час Акції.

Кожна окрема одиниця, закупленого Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» медичного обладнання, встановлюється в обласній дитячій лікарні фірмою-виробником.  Медичне обладнання позначається логотипом Фонду (червоне серце), за яким громадяни зможуть його розпізнати.

За цільовим призначенням даного обладнання, постійно здійснюється контроль з боку Фонду, Наглядової Ради та громадян, діти яких лікуються у відповідному медичному закладі. Медичне обладнання знаходиться на балансі Фонду і передається лікувальним закладам у безкоштовне користування.

Від імені міського голови С.А.Супруна, оргкомітету з проведення акції “Почуй світ!” та Комсомольського міського ЦСССДМ висловлюємо щиру вдячність всім керівникам підприємств, установ та закладів, які організували та провели у своїх колективах дану акцію, та всім комсомольчанам, що взяли участь у цій громадянській благодійній справі.

Сподіваємося, що й надалі м. Комсомольськ буде гідно підтримувати суспільно значимі соціальні і медичні проекти та дбати про здоров'я й добробут громадян, особливо дітей.

 

  З повагою та вдячністю за небайдужість

  директор Комсомольського МЦСССДМ

  Олена Запсельська