Привітання!

19.07.2013, 08:51

Шановні працівники металургійної і гірничодобувної промисловості!

 

Щиро вітаю вас, трудівників однієї з провідних галузей промисловості України, із професійним святом!

 

Ваша самовіддана та важка праця зміцнює наше місто й державу, зберігає за Україною одне з провідних місць у світі в галузі металургійного виробництва. Президент України В.Ф. Янукович відзначив важливість розвитку гірничо-металургійного комплексу для зміцнення економічного потенціалу країни. Перед працівниками ВАТ «Полтавський ГЗК» і ТОВ «Єристівський ГЗК» стоять складні та багатогранні завдання — впровадження нових технологій, підвищення конкурентоспроможності продукції, забезпечення раціонального використання всіх видів ресурсів, збереження навколишнього природного середовища.

 

Ви, справжні майстри своєї справи, свій професіоналізм щоденно підтверджуєте зростанням обсягів виробництва, підвищенням якості продукції, берете активну участь у різних проектах для створення сприятливих умов життя комсомольчан. І сьогодні реалізовуючи соціальні ініціативи Президента України В.Ф.Януковича, програму «Україна для людей», ви надаєте вагому підтримку виконавчому комітету у впровадженні програм і проектів, спрямованих на допомогу ветеранам, інвалідам, малозабезпеченим сім'ям, обдарованим дітям, на благодійну підтримку закладів освіти, охорони здоров'я, культури, спорту, у підтримці діяльності багатьох громадських організацій. Прийміть щиру подяку за труд!


Комсомольчани переконані, що всі намічені вами плани будуть здійснені, завдяки цілеспрямованій та злагодженій роботі. Адже гірники й металурги завжди були, є й будуть уособленням гідності робочої людини, щедро наділеної відвагою та працьовитістю.
Нехай доля буде прихильною до вас і ваших близьких, щедрою на міцне здоров’я, особисте щастя, добро й родинне благополуччя!

Дорогі земляки! Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, нових трудових звершень на благо нашого рідного міста й України.

 

Міський голова С.А.Супрун.