НАЙВАЖЛИВІШЕ СВЯТО МІСТА КОМСОМОЛЬСЬКА

22.07.2013, 11:25

Велика зала Палацу культури і творчості 19 липня 2013 року зібрала найкращих представників гірничодобувної галузі м.Комсомольська на професійне свято, щоб вшанувати тих, хто є гордістю й основою комбінату.

 

Першим до вітального слова запросили Народного депутата України К.В.Жеваго, який зазначив, що працівники компанії «Феррекспо» підійшли до свята з великою кількістю досягнень: перша руда Єристівського ГЗК, перший мільйон обкотишів за місяць Полтавського ГЗК, найбільший екскаватор у Євразії на ПГЗК, велика кількість нововведень, які принесли в наше місто, нашу країну. «Велика подяка усім вашим знайомим, вашим друзям, членам сімей, тому що всі є учасниками цього успіху. Бажаю вам здоров’я, миру, достатку, щоб наша країна була щасливою, заможною. Добра, світла, сімейного щастя і всім нам успіхів», – побажав Костянтин Валентинович.

 

Голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус, вітаючи багатотисячний колектив, наголосив: «Давно відомо, що Полтавський ГЗК посідає лідерські позиції серед підприємств гірничодобувного комплексу за об’ємами технічного переоснащення, промислового виробництва, завдяки найсучаснішій техніці, що забезпечує не тільки нарощування виробництва, але й комфортні умови для наших працівників. Висока організація праці дозволяє нам розвивати соціальний напрямок на території ПГЗК і міста. Ми фінансуємо дитячий табір, об’єкти спорту, охорони здоров’я, освіти, що покращує якість життя нашого міста, працівників комбінатів. Реалізація програм, які ініціюють наші акціонери, дозволить забезпечити безперервність роботи комбінату, працевлаштування багатьох поколінь на наших підприємствах на роки вперед. Труд ваш завжди був нелегким, вимагав певної витримки й мужності. Але сьогодні він вимагає все більше нових знань і майстерності. Я бажаю всьому трудовому колективу Полтавського ГЗК, нашим колегам, нашим підрядникам міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях. Затишку в домівках, благополуччя і всього найкращого». До вітальних слів приєдналися генеральний директор ТОВ «Єристівський ГЗК» М.П.Горошко, голова профспілкового комітету ВАТ «Полтавського ГЗК» С.О.Афонін.

 

На заході вшанували тих, хто присвятив своє життя гірничодобувній галузі: представників багатотисячного колективу, трудових династій, ветеранів. За особистий вклад у вдосконалення організації праці і виробництва, активну участь в раціоналізації й винахідництві, у громадському житті комбінату їм присвоєно звання «Ветеран праці».

 

Вітала учасників свята й дітвора із КП ДСОЦ «Горизонт» разом із директором Н.В.Мартинович, дякуючи за прекрасні умови відпочинку в таборі, за турботу й чуйність.

 

У заході брав участь заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Б.П.Галушко. Звертаючись до Народного депутата України К.В.Жеваго, працівників компанії «Феррекспо», він висловив щирі й сердечні вітання із професійним святом. «Бажаю, щоб у ваших сім’ях було по-справжньому весело від дитячого сміху, щоб завжди був затишок. У вашому колективі все добре, колектив здоровий, який вміє добре працювати й відпочивати. Бажаю вам цього в подальшому на багато років. А ми з вами все зробимо, щоб ви процвітали більше й більше». Б.П.Галушко нагородив Почесною грамотою Полтавської обласної ради найкращих працівників комбінатів.

 

Вітання представникам металургійної і гірничодобувної промисловості, однієї з провідних галузей промисловості України, адресував присутнім міський голова С.А.Супрун: «Ваша самовіддана та важка праця зміцнює наше місто й державу, зберігає за Україною одне з провідних місць у світі в галузі металургійного виробництва. Перед працівниками ВАТ «Полтавський ГЗК» і ТОВ «Єристівський ГЗК» стоять складні та багатогранні завдання — упровадження нових технологій, підвищення конкурентоспроможності продукції, забезпечення раціонального використання всіх видів ресурсів, збереження навколишнього природного середовища. Ви, справжні майстри своєї справи, свій професіоналізм щоденно підтверджуєте зростанням обсягів виробництва, підвищенням якості продукції, берете активну участь у різних проектах для створення сприятливих умов життя комсомольчан. Ви надаєте вагому підтримку виконавчому комітету у впровадженні програм і проектів, спрямованих на допомогу ветеранам, інвалідам, малозабезпеченим сім'ям, обдарованим дітям, на благодійну підтримку закладів освіти, охорони здоров'я, культури, спорту, у підтримці діяльності багатьох громадських організацій. Прийміть щиру подяку за труд! Нехай Господь благословляє всіх на добрі справи, на мирне світле життя, і щоб ті справи, й ініціативи, які оголошені Президентом України В.Ф.Януковичем, продовжували ефективно виконуватися й впроваджуватися у м.Комсомольську».

С.А.Супрун вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Комсомольської міської ради представникам компанії «Феррекспо».

 

Успіхів, щастя, радості й любові бажали трудівникам гірничодобувної й металургійної промисловості учасники колективів ПКіТ, адресуючи їм прекрасні запальні виступи.

 

Святкове дійство продовжилося наступного дня на Театральній площі, де зібралося майже все місто розділити радість гірників. Усіх комсомольчан вітали з прекрасним днем міський голова С.А.Супрун, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус, генеральний директор ТОВ «Єристівський ГЗК» М.П.Горошко. Перед усім містом нагороджували переможців конкурсу професійної майстерності «Кращі за професією» у 2013 році.

 

Вітали містян виступи заслужених артистів України Олега Подольського й Олександра Алферова, вокально-інструментальної групи «Фрістайл». Святковий феєрверк лунав під теплим літнім дощем.

Фото Л.Поренко