АПАРАТНА НАРАДА

23.07.2013, 09:06

22 липня 2013 року у великій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулась апаратна нарада під головуванням міського голови С.А.Супруна.

 

У першу чергу Сергій Андрійович висловив подяку всім, хто брав участь у підготовці та проведенні урочистостей у місті з нагоди святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

 

Очільник міста зупинив увагу на розгляді важливих питань житлово-комунальної сфери. Міський голова зазначив, що у зв’язку із дощовою погодою та внаслідок затримки з боку Державного казначейства проплати платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів з міського бюджету роботи із нанесення дорожньої розмітки не завершені.

 

Міський голова повідомив присутніх, про результати селекторної наради у Полтавській обласній державній адміністрації, яку провів віце-прем’єр- міністр України Олександр Вілкул. У ході наради було розглянуто ряд важливих питань, серед яких найактуальніше – підготовка об’єктів соціальної сфери та житлових будинків до опалювального сезону 2013-2014 років. Віце-прем’єр-міністр поставив завдання керівникам регіонів завершити роботи по підготовці об’єктів соціальної сфери до нового опалювального сезону, провести їх паспортизацію до 1 вересня, паспортизацію об’єктів житлового фонду – до 15 вересня. У зв’язку із цим С.А.Супрун вкотре акцентував увагу керівників бюджетних установ на необхідності визначити пріоритетні роботи, виконати їх за рахунок наявних внутрішніх резервів шляхом здійснення пересування коштів.

 

Міський голова нагадав про потребу розглянути пропозиції підприємців, які виявили бажання переглянути ставки орендної плати на землю на ринках міста, що були затверджені рішенням 33 сесії Комсомольської міської ради 6 скликання «Про затвердження Порядку встановлення розмірів та справляння плати за користування земельними ділянками у місті Комсомольську» на засіданні депутатського клубу. Сергій Андрійович дав відповідне доручення заступнику міського голови Ю.М.Мусі, попросив включитись в активну роботу та розглянути це питання у серпні до початку роботи  постійних комісій Комсомольської міської ради.

 

Очільник міста звернувся до начальника управління житлово-комунального господарства П.Б.Василюка з проханням активізувати роботу щодо надання пропозицій по створенню ОСББ у місті.

 

У ході засідання було дане доручення начальнику управління архітектури та містобудування Л.В.Кириченко у тижневий термін з’ясувати, чи відповідає кількість автостоянок у місті потребам городян і чи потребує Генеральний план м. Комсомольська певного коригування.

 

На черговій апаратній нараді було підняте питання контролю за законністю реалізації квасу в місті. С.А.Супрун заслухав звіт начальника Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області О.М.Кістеньова про результати проведених лабораторних досліджень напою на санітарно-хімічні та бактеріологічні показники. Хоча за даними протоколів лабораторних досліджень хлібний квас відповідає нормам, та в ході перевірки було виявлено низку порушень санітарних норм і вимог, за що на фізичну особу підприємця було накладено штрафи згідно з нормами чинного законодавства. Санепідемслужбою міста укладено договір з підприємцем на проведення періодичних лабораторних обстежень.

 

На наступному тижні у п’ятницю у ДНЗ «Росинка» стався прикрий інцидент – чотирьохрічний вихованець потрапив у лікарню внаслідок отруєння парами фарби. Міський голова поставив вимогу керівникам відповідних служб з’ясувати ситуацію та доповісти у найближчий строк, надати службові пояснення осіб, що мали до цього відношення.

 

С.А.Супрун залишився невдоволеним недостатнім висвітленням на рівні області позитивних результатів та досягнень Комсомольська з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Відповідно до коментарів першого заступника міського голови Д.Г.Бикова Комсомольськ має один з кращих показників по області з цього питання. За результатами проведеної технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони міста 16 об’єктів з 18 було визнано готовими до використання. Очільник міста дав доручення голові комісії з питань ТЄБ та НС Д.Г.Бикову та першому заступнику голови комісії з питань ТЄБ та НС Н.Р.Карпець підготувати лист голові обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Б.П. Галушко з вимогою переглянути підсумки технічної інвентаризації захисних споруд та відзначити позитивний результат Комсомольська у звіті.

 

У ході наради заслухали звіт завідувача підстанцією екстреної медичної допомоги В.П.Лєтунова про роботу станції екстреної медичної допомоги у місті Комсомольську. Міський голова на виконання ініціативи Президента України В.Ф.Януковича з питань реформування закладів охорони здоров’я, з метою створення умов щодо отримання якісних медичних послуг екстреної допомоги, попросив тримати його у курсі останніх подій, доповідати про кількість нещасних випадків, звернень населення, працюючих бригад, відпрацьованих викликів, стан забезпечення паливно-мастильними матеріалами, реанімаційними засобами, технічний стан автотранспорту, наявність мобільного зв’язку, взаємодію з лікувальними закладами міста.

 

За інформацією представника Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області протягом звітного періоду зареєстровано 4 дорожньо-транспортних пригоди, внаслідок однієї з них загинула 1 особа.