СЕМІНАР-НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ЦЕНТРІВ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

23.07.2013, 09:09

22.07.2013 року в с.Кротенки Полтавського району за участю заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Валерія Пархоменка розпочала роботу семінар-нарада директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Полтавської області. У нараді взяла участь начальник відділу соціальної роботи Комсомольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Л.Якименко. Завдання засідання семінару-наради – підбити підсумки роботи за перше півріччя 2013 року.

Валерій Пархоменко відзначив, що в області з відповідальністю ставляться до виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича. Наголосив, що днями Глава Держави підписав доручення Уряду щодо прискорення виконання соціальних ініціатив «Діти – майбутнє України» та підвищення ефективності реалізації соціально значущих проектів у регіонах України».

32 центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Полтавщини забезпечують практичну соціальну роботу протягом  2013 року. Робота центрів була спрямована в декількох напрямках: робота з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах, надання послуг та забезпечення соціального супроводу таких сімей; робота з жінками, які мають намір залишити дитину в пологовому будинку або іншому закладі охорони здоров’я; здіснення соціального супроводу осіб із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування з метою захисту житлових прав, надання їм соціальної підтримки.