ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

24.07.2013, 09:03

Чергове засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради під головуванням міського голови С.А.Супруна відбулось 23 липня 2013 року. На порядку денному засідання розглядали ряд важливих питань гуманітарного та соціального напрямків; цивільного захисту, мобілізаційної роботи та діяльності збройних сил; житлово-комунального господарства; економічного розвитку, майнових та природних ресурсів; архітектури та містобудування.

 

Завідувач сектору роботи зі зверненнями громадян Л.М.Матюшкіна доповіла присутнім про стан роботи підрозділу за підсумками І півріччя 2013 року. За звітний період до виконавчого комітету Комсомольської міськради надійшло 909 звернень, що на 11% менше ніж за аналогічний період 2012 року. Найбільшу частку серед загальної кількості звернень займають питання соціального захисту населення.

 

Головний спеціаліст служби у справах дітей М.М.Горбенко ознайомила членів виконкому із результатами роботи соціально-правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у м. Комсомольську станом на 01.07.2013. Марина Миколаївна зазначила: «Підтримка дітей вказаної категорії, визнана пріоритетною на державному рівні та знаходиться під особистим контролем Президента України В.Ф.Януковича. Згідно із чинним законодавством України у місті здійснюється матеріальна та соціальна підтримка таких дітей; їх безкоштовне оздоровлення в пришкільних таборах, оздоровчому таборі «Горизонт»; надання пільг при вступі до професійно-технічних, вищих навчальних закладів; працевлаштування; сприяння в забезпеченні їх житлом після закінчення навчання. Крім того, службою у справах дітей постійно здійснюється контроль за умовами проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.» Вагомою є робота служби по влаштуванню дітей, які залишились без батьків, до нових родин. Станом на 01.07.2013 у місті проживають 4 прийомні сім’ї, які виховують 10 прийомних дітей. Інформацію було прийнято до відома.

 

Члени виконкому підтримали проект рішення «Про надання допомоги на поховання», що був прокоментований начальником управління праці та соціального захисту населення В.А.Єршовою.

 

Присутні заслухали інформацію начальника відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Н.Р.Карпець про оперативне інформування у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій (подій). Члени виконкому прийняли інформацію до відома, затвердили Регламент надання інформації (повідомлення) про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій (подій).

 

У ході засідання було активно обговорено проект рішення «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води шляхом підігріву холодної води, що надаються КВП «Комсомольськтеплоенерго». Заступник міського голови Ю.М.Муха вніс пропозицію зняти даний проект рішення з порядку денного засідання як такий, що потребує більш детального вивчення, глибокого аналізу. Міський голова С.А.Супрун зазначив: «Тарифна політика центральних органів влади направлена не на підвищення тарифів, а на підвищення якості комунальних послуг, тому до вирішення даного питання треба підійти виважено.» Члени виконкому направили вищезазначений проект рішення на доопрацювання.

 

На засіданні виконавчого комітету було заслухано звіти про результати фінансово-господарської діяльності КП «СПРПП «Вічність» та КП «Міськсвітло» Комсомольської міськради за 2012 рік та І півріччя 2013 року. С.А.Супрун вніс ряд пропозиції щодо господарської діяльності підприємств. Інформацію взято до відома.

 

Директор департаменту економічного розвитку та ресурсів О.В.Овчиннікова прокоментувала низку проектів рішень щодо списання основних засобів з балансів підприємств та установ міста. Члени виконкому вирішили надати приватному підприємству «Лавровіт» у безоплатне строкове користування нерухоме майно: по 1,0 кв. м. у приміщеннях ДНЗ «Дюймовочка», ДНЗ «Золота рибка», ДНЗ «Попелюшка», ДНЗ «Дзвіночок» для розміщення апаратів по виготовленню кисневих фруктових коктейлів.

 

Начальник юридичного відділу О.П.Таран доповіла присутнім про розгляд скарг громадян щодо постанови адміністративної комісії при виконавчому комітеті Комсомольської міської ради.