МІСЬКИЙ ГОЛОВА НА СВЯТІ УРОЖАЮ В СЕЛІ ПІЩАНЕ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ

25.07.2013, 09:13

24 липня міський голова Сергій Андрійович Супрун взяв участь у проведенні районного свята Урожаю 2013 року під назвою «Смак хліба – смак життя» у селі Піщане Кременчуцького району. Привітати хліборобів Кременчуччини із завершенням збирання ранніх зернових культур завітали заступник голови Полтавської облдержадміністрації Володимир Замикула, голова Кременчуцької районної державної адміністрації Юрій Нагорний, голова Кременчуцької районної ради Василь Кравченко, секретар Кременчуцької міської ради Василь Івко.

Вітаючи хліборобів із завершенням збирання ранніх зернових культур, заступник голови облдержадміністрації Володимир Замикула зазначив, що цього року Полтавщина має високі показники врожайності: середня урожайність зернових становить 37,4 ц/га, що на 10 ц/га вище рівня врожайності минулого року. Врожайність озимої пшениці становить 44,6 ц/га (+ 14,3 ц/га до минулорічного значення). Також було відмічено досить високі показники якості зерна пшениці нового врожаю – 80 % продовольче зерно. Володимир Замикула окреслив основні напрямки державної політики щодо розвитку агропромислової галузі, зупинившись на здобутках Полтавщини.

Голова районної державної адміністрації Юрій Нагорний, підбиваючи підсумки жнив ранніх зернових культур у районі, подякував аграріям за наполегливу працю та позитивну динаміку розвитку сільського господарства. “Цьогорічні показники – це гідний результат вашої невтомної праці, яка є запорукою піднесення сільського господарства – одного з основних векторів реалізації Програми економічних реформ Президента України Віктора Федоровича Януковича”, – наголосив Юрій Нагорний.

Міський голова Сергій Супрун у вітальному слові зазначив: «Висловлюю глибоку подяку хліборобам. Ваша робота нелегка, але дуже важлива. Адже Україна живе і працює завдяки невтомним трудівникам, які постійно дбають про землю. Комсомольчани нерозривно зв’язані з Кременчуччиною, і тому ми всіляко сприяємо розвитку місцевого товаровиробника. Завдяки вашим зусиллям на полицях наших магазинів все більше і більше високоякісної української випічки, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви нашої Батьківщини, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту краю та піднесення добробуту всього українського народу».

 

Керівники області та району вручили трударям почесні грамоти та квіти.
Директор ТОВ «Відродження» Сергій Кузьменко підніс учаснику бойових дій Миколі Безклинському хліб нового врожаю
на знак безмежної вдячності за відвойоване мирне небо у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945рр. На святі пошанували сімейні родини Ніни і Миколи Компанійців, Валентини і Володимира Калашників, які разом зі своїми дітьми обробляють по 50га землі.

На святі скуштували духмяний коровай, який освятив протоієрей Анатолій Свято-Успенської УПЦ с.Піщане.
Для хліборобів та гостей виступили колективи художньої самодіяльності, діяли виставки виробів народних умільців, книжкова виставка, виставки картин, фотографій, декоративних курей та голубів. Представники 19 територіальних громад району презентували хлібобулочні вироби весільної тематики, вироби з тіста. Проведено районні змагання з шашок, шахів та настільного тенісу.