ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ПО ПЕРЕДАЧІ В ОРЕНДУ НЕРУХОМОГО МАЙНА

25.07.2013, 16:37

25 липня 2013 року в приміщенні виконавчого комітету Комсомольської міської ради заступник міського голови Ю.М.Муха провів засідання комітету по передачі в оренду нерухомого майна. Працювали над розв’язанням проблемних питань орендних відносин наступні члени комітету: директор департаменту економічного розвитку та ресурсів О.В.Овчиннікова, головний спеціаліст відділу приватизації та обліку комунального майна І.П.Чернишева, начальник управління архітектури та містобудування Л.В.Кириченко та депутати Комсомольської міської ради С.В.Орлов, В.М.Краснопір.

 

Згідно з порядком денним було розглянуто 14 звернень, що стосувались питань орендних відносин.

 

В ході засідання було продовжено терміни оренди нежитлових приміщень розташованих по вул. Миру, 15, по яких договори оренди закінчуються 31.07.2013.

 

Окремим орендарям приміщень в будівлі готелю «Славутич» з 01.08.2013 встановлено договірну орендну плату.

 

Директор КП готель «Славутич» Т.П.Першина виступила з проханням розглянути можливість надання фізичній особі-підприємцю в оренду нежитлового приміщення для торгівлі квітами на першому поверсі будівлі.

 

Члени комітету розглянули також питання про надання в оренду 17 нежитлових приміщень, що розташовані на 4-му поверсі будинку, для розміщення офісів.

 

Голова комітету заступник міського голови Ю.М.Муха дав доручення головному спеціалісту відділу приватизації та обліку комунального майна І.П.Чернишовій підготувати відповідні розпорядження.