«КНИГИ ПОЛТАВЩИНИ» ПРЕЗЕНТУЮТЬ В «ДСОЦ «ГОРИЗОНТ»

31.07.2013, 08:14

На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України», Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства й інформаційної сфери Полтавської області на 2013-2015рр., за ініціативи директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації М.П.Перепелиці у комунальному підприємстві «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» відбулася виїзна виставка-ярмарка «Книги Полтавщини».

Начальник відділу видавничої справи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю В.М.Пилипенко, головний спеціаліст відділу видавничої справи А.А.Свєшніков провели презентацію друкованої продукції, яка представлена на виставці. Один стенд присвячений презентаційним виданням книг проекту за підтримки Президента України В.Ф.Януковича «Україна – історія великого народу», які передав радник Президента України В.О.Зубанов в подарунок обласній бібліотеці ім.І.П.Котляревського. Ці книги – хронологія всієї історії України. Оформлення й наповнення цього стенду викликали в дітей велику зацікавленість.

Наступний стенд представляв соціально значущі видання дитячих книжок авторів Полтавщини, більшість яких друкується за кошти обласного бюджету.

В.М.Пилипенко зазначила: «Мета даного заходу – популяризація української книги, розвиток читання серед підростаючого покоління. Відповідно до плану соціально значущих видань передбачено на книговидання 550 тис.грн., із них 1/3 на дитячі книги. У 2013 році заплановано видання 4 дитячих книжок полтавських авторів, які піклуються про майбутнє дітей. На виставці книги місцевих авторів представлені комунальним магазином «Планета».

А.А.Свєшніков зауважив: «Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації організовує такі виставки вже другий рік поспіль, але вперше в дитячому закладі. Діти проявляють набагато більше цікавості ніж дорослі. Сьогодні книга займає, на жаль, не перше місце в житті. Але ж книга – це пізнання. І наша виставка має результат: ми бачимо дитячий потяг до книги, їхню цікавість».

Захід відвідала заступник міського голови Н.Д.Угнічева, яка разом із гостями взяла участь у Дні творчості «ДСОЦ «Горизонт». Діти презентували свою спритність у спорті, вміння танцювати, співати, виготовляти різні вироби своїми руками. Надія Дмитрівна провела коротку екскурсію для шанованих гостей, познайомила з режимом роботи закладу.

Нікого творча зустріч не залишила байдужими. Гості з Полтави відмітили професійність педагогічного колективу «Горизонту», створені умови, які сприяють розвитку дитини, особливу енергетику оздоровчого закладу. А здивували найбільше дитячі очі, у яких палали цікавість і натхнення. Як справжні гості, представники Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації подарували в бібліотеку КП «ДСОЦ «Горизонт» дитячі й історичні книги.