СТАН ВИКОНАННЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ СУЧАСНИХ ПРОФІЛЬНИХ ШКІЛЬНИХ КАБІНЕТІВ

31.07.2013, 10:37

30 липня 2013 року на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», завдань щодо розвитку будівельної галузі у НВК ім. Л.І. Бугаєвської та ЗОШ №4 м. Комсомольська відбулася виїзна робоча нарада за участю першого заступника міського голови Д.Г.Бикова, заступника міського голови Н.Д.Угнічевої, директора Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» В.Д.Мінязева, представників міського відділу освіти. Учасники наради зібралися з метою проаналізувати стан виконання ремонтних робіт сучасних профільних шкільних кабінетів.

Директор НВК ім. Л.І. Бугаєвської А.М.Тузікова прокоментувала стан підготовки кабінету наук про Землю до нового навчального року. Алла Миколаївна розповіла: «Завдяки спонсорській допомозі Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» у сумі 400 тис. грн. адміністрація закладу змогла втілити у життя давню мрію - облаштувати кабінет природи, аналога якого ще немає у місті. Кабінет матиме нові меблі, сучасне технічне оснащення: 30 ноутбуків, інтерактивну дошку та інтерактивний глобус, що розмовлятиме 4-ма іноземними мовами. На одній із стін розмістилися фотошпалери з пейзажем нашої місцевості. Наочну базу: колекцію мінералів, стенд з демонстрацією гірничодобувної техніки із задоволенням надасть ВАТ «ПГЗК».

НВК дотримується екологічного напрямку роботи в навчанні й вихованні учнів, неодноразово діти здобували перемоги у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. Тепер, як нагорода, вихованці навчально-виховного комплексу матимуть змогу вивчати, окрім географії, факультативно ще й геологію та гідрогеологію. Кабінет буде готовий до роботи в строк до 15 серпня.

Дмитро Геннадійович зазначив, що народний депутат України К.В.Жеваго приділяє особливу увагу рівню шкільної освіти у місті. Підприємство «Полтавський ГЗК» в значній мірі зацікавлене в тому, щоб учні, яким близький природознавчий напрямок освіти, мали можливість знайомитися із науками про надра Землі з шкільної лави на сучасному рівні. Такий напрямок роботи носить профорієнтаційний характер, дасть можливість визначитися дітям з вибором подальших професій, що в значній мірі затребувані на основному містоформуючому підприємстві Комсомольська. Сьогодні ВАТ «Полтавський ГЗК» відчуває значну нехватку кадрів з інженерно-технічних спеціальностей. Можливо, відвідувачі саме цього кабінету наук про Землю стануть у подальшому маркшейдерами, геологами, гірничими механіками, гірничими інженерами, будуть у майбутньому розбудовувати комбінат і розвивати економіку міста.

Делегація відвідала також новостворений інформаційно-довідковий центр англійської мови у ЗОШ №4. Присутні ознайомилися із модерновим інтер’єром та обладнанням кабінету. Кабінет практично готовий до роботи. У вересні на школярів будуть чекати 17 комп’ютерів та сучасні лінгвістичні пристрої, що покращать їх вимову англійською. Дякувати за це потрібно Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» та народному депутату України К.В.Жеваго. Загальна кошторисна вартість кабінету становить близько 350 тис. грн.

Перший заступник міського голови Д.Г.Биков висловив свою думку: «У Комсомольську ЗОШ №4 давно спеціалізується на поглибленому вивченні англійської мови. Тому з метою підтримки високого рівня вивчення іноземної мови у школі було вирішено обладнати лінгвістичний кабінет. Значення іноземних мов було усвідомлено навіть у Радянському Союзі. Ще більше причин вивчати чужі мови є сьогодні. Сучасна людина гостро відчуває потребу в знанні двох або декількох мов. Знання іноземних мов - це ознака інтелектуальності, професіоналізму, компетентності, комунікабельності. Це доступ до знань, незалежно від того, якою мовою вони написані. Також іноземну мову слід вивчити тим, хто хоче отримати більш широкі можливості для отримання освіти, бо такі знання є дійсно хорошим доповненням до якісних базових знань, одержуваних у багатьох вищих навчальних закладах. ВАТ «Полтавський ГЗК» дотримується політики сприяння підготовки висококваліфікованих спеціалістів європейського класу в місті.»

Члени виїзної наради залишились задоволені станом ремонту оглянутих профільних кабінетів.