ПІДГОТОВКА ДО МІЖНАРОДНОГО ФОЛЬКЛОРНОГО ФЕСТИВАЛЮ «КАЛИНОВЕ ЛІТО НА ДНІПРІ» ТРИВАЄ

2.08.2013, 11:26

1 серпня у малій залі виконкому під керівництвом міського голови С.А.Супруна працював оргкомітет з підготовки та проведення XIII Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі».

 

На засіданні були присутні секретар Комсомольської міської ради, заступники міського голови, керівники управлінь та відділів Комсомольської міської ради, комунальних підприємств, служби, які мають відношення до вирішення організаційних питань.

 

Відповідно до порядку денного було розглянуто близько 27 організаційних питань: забезпечення учасників фестивалю житлом та харчуванням, прибирання та освітлення міста, встановлення додаткових урн для сміття, біотуалетів, організація on-line трансляції з концертних майданчиків фестивалю і таке інше.

 

С.А.Супрун дав завдання службам житлово-комунального господарства завершити ямковий ремонт та нанесення дорожньої розмітки по місту до заїзду творчих колективів. Крім того міський голова повідомив про заплановану найближчим часом зустріч із керівництвом ПАТ "Кременчукгаз" щодо відновлення гарячого водопостачання по місту.

 

Про стан фінансування заходів фестивалю доповіла начальник відділу культури та туризму І.І.Зеленська: «Приємно зазначити, що захід в повній мірі забезпечено коштами. Значну частину витрат буде покрито за кошти міського бюджету. Благодійним фондом «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» було виділено спонсорську допомогу на проведення свята «Калинове літо на Дніпрі» у сумі 180 тис. грн., управлінням культури Полтавської облдержадміністрації – 30 тис. грн., Міністерством культури України – 26,3 тис. грн.» Науково-виробниче підприємство «ФЕРОЛІТ» також має намір надати фінансову допомогу на проведення фестивалю.

 

ХІІІ Міжнародний фольклорний фестиваль «Калинове літо на Дніпрі» у м.Комсомольську буде проходити з 20 по 25 серпня, його учасниками стануть 11 колективів з 9 країн світу (Індонезія, Республіка Північна Осетія – Аланія, Словаччина, Польща, Латвія, Туреччина, Португалія, Іспанія, Україна). Згідно з планом у фестивалі візьмуть участь 290 учасників, у тому числі 230 іноземців. Першими гостями, що завітають до Комсомольська буде колектив із Португалії.