С.А.СУПРУН ЗІБРАВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З ПИТАНЬ ЗАВЕРШЕННЯ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ ПО РЕКОНСТРУКЦІЇ ВІДДІЛЕННЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ ТА ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ ЛІКАРНІ

5.08.2013, 12:00

2 серпня міський голова С.А.Супрун провів виїзну оперативну нараду з питань завершення будівельних робіт по реконструкції відділення анестезіології та інтенсивної терапії у Комсомольській міській лікарні. Очільник міста виїхав на місце оглянути результати виконання ремонту відділення.

 

На нараді зібралися представники управління по інвестиціях та будівництву, підрядної організації ТОВ «Легбудпроект», управління охорони здоров’я, медичні працівники відділення анестезіології та інтенсивної терапії, керівництво Комсомольської міської лікарні, ЗМІ.

 

Сергій Андрійович зазначив, що, на виконання завдання Президента України В.Ф.Януковича щодо розвитку будівельної галузі, будівельно-монтажні роботи по реконструкції відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні, що розраховане прийняти до 9 хворих, на сьогодні майже завершено. Лікарня очікує на постачання меблів та реанімаційного обладнання. Кошторисна вартість будівництва становить 6,5 млн. грн., реконструкція здійснювалася за рахунок коштів державного бюджету. У ході ремонту фінансування з державного бюджету було зменшено, у зв’язку з чим з міського бюджету було виділено 1 млн. грн. на придбання нового обладнання.

 

У ході ремонту у відділенні були встановлені нові вікна та двері, відремонтовані стіни та підлога, замінені сантехнічне обладнання та електромережа, за рахунок встановлення сучасної автоматичної контрольованої системи кондиціонування повітря створено умови належного мікроклімату, впроваджено централізовану систему відеоспостереження за станом здоров’я та самопочуттям кожного пацієнта.

Міський голова С.А.Супрун ознайомився з ходом реконструкції приміщень, оглянув кожну палату, звернув увагу на якість виконаних робіт, на відповідність будівництва проектно-кошторисній документації. Очільник міста помітив, що у палатах відсутні жалюзі та дав доручення начальнику управління по інвестиціях та будівництву О.М.Кравченку внести доповнення до проекту та знайти можливість придбати світлозахисні штори.

Виступаючи перед колективом лікарні, очільник міста оцінив роботу з реконструкції закладу та подякував усім, хто долучився до реалізації цього проекту.