МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ АПАРАТНУ НАРАДУ

6.08.2013, 08:14

5 серпня 2013 року у великій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулась чергова апаратна нарада під головуванням міського голови С.А.Супруна.

 

У ході засідання міський голова зупинився на розгляді ряду важливих питань житлово-комунальної сфери. «Сьогодні для нас важливим і актуальним є питання закінчення  паспортизації об’єктів соціальної сфери до 1 вересня, об’єктів житлового фонду – до 15 вересня, їх підготовка до нового опалювального сезону», - акцентував увагу керівників бюджетних установ та управління житлово-комунального господарства міський голова С.А.Супрун.

 

Архіважливим для міста є питання відновлення гарячого водопостачання по місту. Міський голова повідомив, що від міської влади було підготовлено  і надіслано лист до керівництва НАК «Нафтогаз України» щодо відновлення подачі природного газу на КВП «Комсомольськтеплоенерго» з метою забезпечення мешканців Комсомольська гарячим водопостачання та звернення з проханням відновити постачання гарячої води на період проведення XIII Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі». С.А.Супрун дав доручення першому заступнику міського голови Д.Г.Бикову, заступнику міського голови Ю.М.Мусі напрацювати пропозиції щодо визначення подальшої стратегії дій міської влади у вищезазначеному питанні. Сергій Андрійович зауважив: «Потрібно зробити все можливе, щоб відновити подачу гарячої води у квартирах комсомольчан».

 

Міський голова доручив начальнику управління житлово-комунального господарства П.Б.Василюку прискорити виконання робіт з нанесення дорожної розмітки, встановлення дорожних знаків, прослідкувати за станом виконання ямкових ремонтів на внутрішньобудинкових територіях.

 

С.А.Супрун акцентував увагу працівників ДАІ на необхідності встановлення дорожних знаків, що обмежують швидкість руху по місту, посилення контролю за дотриманням правил дорожнього руху на вулицях Комсомольська.

 

Сергій Андрійович проінформував присутніх про результати перебування делегації з Полтавської та Тернопільської областей. Гості цікавилися у місті Комсомольську впровадженням сімейної медицини. Результатом візиту є налагодження співпраці між регіонами з метою об’єднання спільних зусиль, підготовка проекту закону та звернення до уряду з пропозиціями підтримати розвиток сімейної медицини, як альтернативної форми надання медичних послуг.

 

Міський голова  анонсував проведення 6 серпня о 15.00 у малій залі виконкому засідання дискусійного депутатського клубу. На порядку денному - розгляд пропозицій підприємців, які виявили бажання переглянути ставки орендної плати на землю на ринках міста, що були затверджені рішенням 33 сесії Комсомольської міської ради 6 скликання «Про затвердження Порядку встановлення розмірів та справляння плати за користування земельними ділянками у місті Комсомольську».

 

Міський голова нагадав всім, що з 19 по 26 серпня у Комсомольську відбудеться XIII Міжнародний фольклорний фестиваль «Калинове літо на Дніпрі», дав доручення службам бути готовими до проведення заходу.

 

П.І.Хохуля – головний спеціаліст міського відділу освіти доповів про стан підготовки навчальних закладів міста до початку нового навчального року. Ремонтні роботи ведуться згідно із планом, відкритим поки що залишається питання ремонту дахів шкіл. Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України урочистості з нагоди Дня знань відбудуться в неділю – 1 вересня, а 2 вересня в школах міста розпочнуться заняття.