СВЯТКОВЕ ВОГНИЩЕ СКЛИКАЄ ДРУЗІВ У «ГОРИЗОНТІ»

6.08.2013, 11:23

Вогнище дружби дитячого спортивно-оздоровчого центру «Горизонт» зібрало навколо себе друзів, тих, хто не байдужий до табору, хто опікується його благоустроєм, хто не уявляє своє життя без Дитячого містечка посмішок.

На свято до вихованців і педагогічного колективу завітали міський голова С.А.Супрун, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, першозасновник, ветеран табору О.С.Швидь, директор з управління персоналом та побуту ВАТ «Полтавський ГЗК» О.П.Бойченко, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Т.В.Оробченко.

Гості оглянули корпуси оздоровчого закладу, спілкувалися з директором Н.В.Мартинович, обговорювали плани на майбутнє. Але кожного переповнювали почуття радості й гордості від зробленого, від того, що діти мають сучасні умови відпочинку.

Розпочав урочистості креативний культорганізатор КП ДСОЦ «Горизонт»
Олександр Лук’яненко. Слова подяки звучали на адресу вихователів, піонервожатих, керівників творчих гуртків і студій. Але головними на святі були діти. І вогнище, яке спалахнуло під урочисті фанфари, освічувало усміхнені, такі рідні обличчя дітвори.

Вітаючи колектив оздоровчого центру «Горизонт», міський голова С.А.Супрун сказав: «Ці роки ми йшли поруч по життю із «Горизонтом». Хочу подякувати тим, кого сьогодні вже немає поряд з нами, хто закладав потужний гідний фундамент для будівництва такого Дитячого містечка. Я хочу подякувати тим, хто сьогодні докладає багато зусиль, щоб створити умови, які б  відповідали європейським і світовим стандартам для дітей, які тут відпочивають, і для дорослих, які забезпечують оздоровлення й відпочинок нашим діткам. Щирі слова подяки адресую правлінню ВАТ «Полтавський ГЗК» в особі голови правління В.В.Лотоуса, народному депутату К.В.Жеваго, які зуміли створити умови не лише добре працювати й нарощувати об’єми виробництва, а й виявляти турботу про наше підростаюче покоління». Сергій Андрійович побажав кожному жителю Містечка посмішок здоров’я і благополуччя, щастя й любові, нових знань.

Голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус у вітальному слові, звертаючись до дітей, зазначив: «Ми робили й будемо робити все можливе для того, щоб ваш відпочинок у нашому таборі «Горизонт» був завжди яскравим, незабутнім і наповненим великими радісними подіями. Приїжджайте сюди ще і ще, з року в рік. Ваші вихователі, вожаті будуть чекати на вас завжди. Я бажаю вам успіхів, високих балів у школі. Впевнений, що в майбутньому, коли ви станете дорослими, завжди будете згадувати наш табір «Горизонт» з особливою теплотою».

Вихованці творчого гуртка «Диво пластики» Ж.О.Кононенко подарували гостям вироби, виготовлені власноруч.

А літня ніч продовжувала причаровувати горизонтівцв свої теплом і магією таємничої краси тієї благодатної землі, де розмістилося сорок років тому Дитяче місто посмішок «Горизонт». Дійсно, мрії у такі моменти збуваються, коли подивитися на нічні зорі. До  наступного літа, «Горизонте»!