ОПЕРАТИВНА НАРАДА МІСЬКОГО ГОЛОВИ С.А.СУПРУНА

6.08.2013, 14:45

На виконання завдань і доручень Президента України В.Ф.Януковича щодо вирішення питань громадян, які звернулися до Глави держави в рамках проекту «Діалог з країною» міський голова С.А.Супрун 5 серпня 2013 року провів оперативну нараду із заступниками щодо аналізу рівня задоволення вирішення проблем мешканців м.Комсомольська, які зверталися до Президента України.

У період з 01 січня по 12 липня 2013 року в Адміністрацію Президента України зверталося двоє громадян. Звернення стосувалися земельних питань: отримання державного акту на землю і виділення земельної ділянки для будівництва торговельного об’єкта. По першому питанню було прийняте позитивне рішення, а по другому – відмова у наданні дозволу на відведення земельної ділянки.

С.А.Супрун зауважив, що питання проблем громадян необхідно тримати на контролі й прагнути їх вирішувати позитивно. На цьому наголошує і Глава держави: ретельно розглянути кожне проблемне питання та забезпечити з боку влади належну допомогу людям з усіх їх звернень.