Управління Пенсійного фонду України в м. Комсомольську

7.08.2013, 08:48

Шановні підприємці!

 

Висловлюємо вам подяку за плідну співпрацю, яка протягом багатьох років існує між органами Пенсійного фонду міста та відповідальними і добросовісними підприємцями, та яка спрямована перш за все на своєчасну та повну виплату пенсій людям похилого віку, нашим батькам.

Доводимо до вашого відома, що 4 липня п.р. Верховна Рада України прийняла за основу Закон України, що має назву “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи”.   Новаціями законодавства, що стосуються адміністрування єдиного соціального внеску, стали зміни до чинного Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне страхування”.

Після підписання Президентом України та оприлюднення нового закону органи Пенсійного фонду в 10-денний термін передадуть функцію адміністрування єдиного внеску органам Міністерства доходів і зборів.

Нагадаємо, що адміністрування — це збір коштів, контроль за їх нарахуванням і сплатою, стягнення існуючої заборгованості з єдиного внеску.

Вважаємо за необхідне зазначити, що вчасна сплата внесків громадянами-підприємцями, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, – це обов’язок, визначений законом. У зв'язку з передачею функції адміністрування єдиного внеску ця норма не зникає.

За несвоєчасну сплату єдиного внеску застосовуються штрафні санкції  та нараховується пеня за кожний день прострочення платежу. Несплачені внески стягуються через органи державної виконавчої служби зі сплатою виконавчого збору. Тож у разі наявності заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску наполегливо просимо вас сплатити належні кошти на рахунки Пенсійного фонду, відкриті в органах Держказначейства, аби з чистого листа розпочати взаємини з органами доходів і зборів. Для цього у вас є 10 днів. 

З повагою,
управління Пенсійного фонду України в м. Комсомольську