МІСЬКИЙ ГОЛОВА С.А.СУПРУН ВЗЯВ УЧАСТЬ У СЕЛЕКТОРНІЙ НАРАДІ

7.08.2013, 14:01

6 серпня 2013 року міський голова С.А.Супрун взяв участь у селекторній нараді «Про роботу райдержадміністрацій та міськвиконкомів щодо вирішення проблем громадян, що звертаються до Президента України».

Під час селекторної наради в Полтавській ОДА заступник голови – керівник апарату Полтавської ОДА Валерій Пархоменко наголосив: «Президент України Віктор Янукович у своєму  проекті «Діалог з країною» ставив питання стосовно вирішення проблем кожного громадянина. Наше завдання прослідкувати, щоб ці проблеми людей не залишились поза увагою. Влада повинна не тільки до дрібниць знати, що непокоїть людей, а й оперативно реагувати на їхні звернення. Не залишати за собою просто відписки, а конкретними справами вирішувати питання».

73% від усіх звернень, які надійшли до Президента України протягом цього року від жителів Полтавської області,  у компетенції вирішення на місцевому рівні, проте люди “пішли” прямо до Гаранта, обійшовши органи місцевого самоврядування та  інші вповноважені в районах та містах  Полтавщини структури. Про що це говорить? Заступник голови – керівник апарату Полтавської ОДА Валерій Пархоменко на селекторній нараді зробив висновок такий: «Ми десь недопрацювали і  не дали можливість людині задовольнити на місцях її потреби. Якщо звернення проходить повз різні інстанції і потрапляє напряму до Президента – це означає, що на місцях не приклали максимум зусиль, щоб вислухати людину. Тоді полтавці й користуються правом звертатись до найвищих осіб у державі».

Лідером за кількістю звернень до Президента України в області назвали місто Полтаву.

За матеріалами сайту http://np.pl.ua