ТЕХНІЧНА НАРАДА З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА МІКРОРАЙОНУ 15-А

9.08.2013, 08:58

08 серпня 2013 року відбулося засідання технічної наради з питань будівництва мікрорайону 15-А під головуванням першого заступника міського голови Д.Г.Бикова.

 

У нараді брали участь Кравченко О. М., начальник управління по інвестиціях і будівництву, Гирявець В. І. начальник відділу житла, розвитку доріг і благоустрою УЖКГ, Молодцов Є.С., головний інженер  КП ВУВКГ, Сніжко П.І., головний інженер КВП «Комсомольськтеплоенерго»,  Туменко Н. Б., директор КЖЕП №5, Шкіндер Ю. Д., начальник виробничого відділу УКС ВАТ «Єристівський ГЗК», Чернобук В. І., установчий директор ВАТ «МЖК Житлобуд», Овчиннікова О.В., директор департаменту економічного розвитку та ресурсів, Дольнов Б.Г., головний спеціаліст УЖКГ.

 

На порядку денному розглядалося питання про усунення зауважень в технічній документації по  житловому будинку по вулиці Добровольського, 97 в мікрорайоні 15-А, які надійшли від комунальних підприємств.

 

У ході роботи Овчиннікова О.В. запропонувала оформити акт приймання-передачі майна у власність територіальної громади з додатками, що визначають перелік і технічні характеристики об’єктів, що передаються, та додатково підписати акти прийому-передачі майна, яке буде перебувати у власності територіальної громади на баланси експлуатуючих підприємств.

 

 

Д.Г.Биков зауважив: «Міська влада постійно тримає на контролі питання про стан готовності інженерних мереж житлового будинку по вулиці Добровольського, 97 в мікрорайоні 15-А до підключення до загальноміських мереж водо-, тепло-, газо-, та електропостачання та подачі носіїв. Потрібно завершувати цей тривалий процес по введенню об'єкта в експлуатацію. Терміново вирішити питання з працівниками бухгалтерії щодо оформлення актів  прийому-передачі майна та поставки мереж на баланси експлуатуючих підприємств. Зобов’язати  ВАТ «МЖК Житлобуд» не пізніше 09.08.2013 передати всю зазначену в переліках технічну документацію по мережам теплопостачання  до КВП«Комсомольськтеплоенерго» із врахованими зауваженнями».