ЗУСТРІЧІ ЧЕРЕЗ ПОКОЛІННЯ

13.08.2013, 08:53

12 серпня 2013 року міський голова С.А.Супрун провів зустріч із представниками міжнародної громадської організації «Пам’ять в ім’я майбутнього» із м.Мьорс (Німеччина) Берндом Боурсом і Вольдемаром Лангольфом.

 

Уперше члени цієї організації відвідали м.Комсомольськ у 1998 році. Заснована спілка «Пам’ять в ім’я майбутнього» у 1995 році з метою розшуку інформації про людей, які були вивезені до Німеччини в роки Великої Вітчизняної війни, і надання відомостей їх рідним, для забезпечення майбутнього дітям і внукам. Сьогодні  успішно займається наданням допомоги жертвам нацизму, проводить роботу з вивчення історії періоду націонал-соціалізму в колишньому окрузі Мьорс і співпрацює з  молоддю і школами.

 

Громадською організацією «Пам’ять в ім’я майбутнього» проведена велика пошукова робота. Бернд Боурс вручив міському голові С.А.Супруну книгу «Мьорс під знаком свастики», у якій зібрані матеріали про примусово вивезених до Німеччини, у тому числі й жителів території Комсомольська і навколишніх сіл. Б.Боурс сказав, що книга створена для того, щоб молодь знала історію, і тому є необхідність презентувати  «Мьорс під знаком свастики» у навчальних закладах міста.

 

С.А.Супрун подякував членам громадської організації «Пам’ять в ім’я майбутнього» Бернду Боурсу і Вольдемару Лангольфу за цінну книгу і запевнив, що влада м.Комсомольська постійно працює над створенням умов для розвитку молоді, затверджена і діє міська Програма розвитку молодіжної політики. У місті проводяться три молодіжні форуми, де юнаки і дівчата мають змогу поспілкуватися. Сергій Андрійович наголосив на необхідності активізації пошукової роботи з метою повідомлення рідним інформації про їх родичів, у роки кровопролитної війни вигнаних до Німеччини. Щиру вдячність висловив міський голова за надані матеріали про свого батька, фото, які були надіслані.