СЕЛЕКТОРНА НАРАДА

14.08.2013, 08:32

13 серпня 2013 року відбулася обласна селекторна нарада «Про стан готовності закладів освіти області до організованого початку 2013-14 навчального року й опалювального сезону та виконання відповідних доручень Кабінету Міністрів України» за участю заступника голови Полтавської ОДА Олександра Коваля. На нараді розглянуто питання виконання у повному обсязі нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, проаналізовано реальний стан справ щодо готовності  навчальних закладів  до нового 2013-2014 навчального року та опалювального сезону.

 

У роботі наради взяли участь секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, начальник відділу освіти І.В.Шошина, начальник Державної казначейської служби В.І.Забело, начальник епідемвідділу Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідемслужби у Полтавській області А.В.Волик, начальник Комсомольського міського відділу Управління МНС України в Полтавській області О.М.Стеценко.

 

Заступник голови Полтавської ОДА Олександр Коваль зазначив, що загальноосвітні навчальні заклади Полтавської області майже на 100% підготувались для того, щоб 1 вересня туди прийшли діти. Посадовець звернув увагу на важливості виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, який наголошує на необхідності забезпечення повної готовності навчальних закладів до початку навчань.

 

Особливу увагу звернуто на реалізацію соціальної ініціативи Президента України «Діти – майбутнє України» щодо забезпечення доступу кожній дитині до дошкільної освіти, виконання перспективного плану відновлення та відкриття дошкільних навчальних закладів, збільшення кількості місць у вже функціонуючих закладах, запровадження  системи електронної реєстрації дітей для подальшого влаштування їх у дошкільні навчальні заклади. 

На нараді порушено питання якості освіти, відзначено, що важливою складовою якісної та доступної освіти є можливість дитини зручно та комфортно добиратися до школи, особливо у сільській місцевості.
«Освітній стандарт повинен бути високим не залежно від того, де навчається дитина – у місті чи селі», – зазначив О.Коваль. 

 

На нараді висвітлено стан  оформлення «Актів» на земельні ділянки, на яких розміщені загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади, підписання «Паспортів готовності до опалювального періоду» та «Актів готовності теплових господарств до опалювального періоду»,  хід виконання соціальної ініціативи Президента України щодо модернізації дитячих спортивних майданчиків, Указу Президента України «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості» та відповідного розпорядження голови облдержадміністрації «Про підтримку та розвиток позашкільних навчальних закладів», проаналізовано виконання соціальної ініціативи Президента України «Кожній дитині – всебічний розвиток» щодо функціонування шкільних спортивних майданчиків, розглянуто ряд інших питань життєдіяльності навчальних закладів.

Було доведено вимогу посилити відповідальність  керівників за своєчасне виконання поставлених завдань, покращенні якості послуг у дитячих закладах, на що наголошує у своїх ініціативах Президент України Віктор Янукович.