МІСЬКИЙ ГОЛОВА У ПРЯМОМУ ЕФІРІ ПОДТРК "ЛТАВА"

13.08.2013, 16:55

12 серпня 2013 року о 18.00 на ПОДТРК "Лтава" за участю міського голови С.А.Супруна відбувся прямий ефір на тему: "Реформи: працюємо на результат. Адреса досвіду".

Міський голова на регіональному рівні розповідав про досягнення комсомольчан у різних сферах життєдіяльності за І півріччя 2013 року, ділився досвідом реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича.

Діалог активно підтримувала ведуча ПОДТРК "Лтава" Наталя Рясна, яка зазначила, що Комсомольськ – молоде місто, але має досить вагомі здобутки у соціально-економічній сфері.

Очільником міста було зазначено: «На Полтавщині Комсомольськ займає ведучі позиції за такими напрямками діяльності, як: «Інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність», «Населення та ринок праці», «Житлово-комунальне господарство», «Економічний розвиток», «Споживчий ринок». За січень - травень 2013 року показник обсягу реалізованої продукції на душу населення по місту - один із найвищих у регіоні. Комсомольськ серед інших міст Полтавської області традиційно займає 1 місце за обсягом іноземних інвестицій, обсягом капітальних інвестицій у розрахунку на 1 особу. Так, розмір капітальних інвестицій на 1 особу за І квартал 2013 року по Комсомольську склав 12,3 тис. грн. Для порівняння: за І квартал 2013 року капітальні інвестиції в розрахунку на 1 особу в цілому по області становили 1,2 тис. грн., у сусідньому Кременчуці - 1,5 тис. грн., у Полтаві – 0,9 тис. грн. Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по місту станом на 1 січня 2013 року становив 0,4%, що є найменшим показником серед міст Полтавської області. В цілому по Полтавській області рівень безробіття склав 2,8%, у середньому по Україні— 1,8%. Заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, у закладах, організаціях міста Комсомольська відсутня.»

Високий і стабільний рівень соціально-економічного розвитку у м.Комсомольську, добробут городян вдається підтримувати за рахунок спільних зусиль міської влади і основного містоутворюючого підприємства ВАТ «Полтавський ГЗК» та завдяки активній фінансовій підтримці Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», засновниками якого є народний депутат України К.В.Жеваго та голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус.

С.А.Супрун говорив про розвиток міських доріг, впровадження сучасних ефективних механізмів у сфері енергозбереження, що дозволяють економити чималі кошти бюджету, про співпрацю з інвесторами, завдяки яким у місті вдалося реалізувати чимало великих проектів.

Однією із соціальних ініціатив Президента України, якій останнім часом приділяється багато уваги та виділяється державне фінансування, є програми доступного житла. Міський голова С.А.Супрун навів кілька прикладів реалізації програм у Комсомольську. В рамках підтримки соціальних ініціатив Президента у місті продовжується реалізація одного із напрямків державної Програми «Доступне житло» за механізмом здешевлення вартості іпотечних кредитів. Мета Програми - забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, шляхом відшкодування частини процентів за кредитами, отриманими на будівництво чи придбання житла (кредит під 3% + 25% початковий внесок).

На завершення передачі ведуча ПОДТРК "Лтава" подякувала Комсомольському міському голові за цікаву та змістовну бесіду, побажала всім комсомольчанам доброго здоров’я, благополуччя, щастя, а місту - стабільного розвитку, процвітання.