У КОМСОМОЛЬСЬКУ З 1 ВЕРЕСНЯ ЗАПРАЦЮЄ НАДСУЧАСНИЙ APPLE-КЛАС

15.08.2013, 14:40

14 cерпня 2013 року перший заступник міського голови Д.Г.Биков побував у ЗОШ І-ІIІ ступенів №1 з поглибленим вивченням економіки і права з робочим візитом. Дмитро Геннадійович цікавився створенням першого в Україні нового надсучасного Apple-класу.

 

Завдяки підтримці Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» з 1 вересня школа матиме змогу впроваджувати сучасні IT-технології в систему шкільної освіти. Найстаршій школі міста, яка незабаром святкуватиме свій ювілей, на впровадження цього проекту Благодійним фондом було виділено спонсорську допомогу у розмірі 400,0тис. грн.   

 

Директор школи Н.А.Тягай з радістю презентувала представникам ЗМІ такий довгоочікуваний суперінноваційний кабінет. «Ідею застосування планшетних технологій у навчальному процесі було запропоновано першим заступником міського голови Д.Г.Биковим. Вчора ми навіть не могли мріяти про придбання такої дороговартісної техніки для школи, а вже зараз - маємо 33 найпрестижніших планшети iPad 4-го покоління,» - зізналася Наталія Анатоліївна.

 

Дмитро Геннадійович, у свою чергу, зазначив: «Новаторський підхід у використанні сучасних інформаційних технологій було запозичено із досвіду роботи народного депутата України Костянтина Жеваго, який успішно впроваджує новітні технології на виробництві, у бізнесі, у житті. Такий погляд у майбутнє надасть унікальні можливості для цікавого й ефективного навчання та самостійної роботи усіх учнів школи незалежно від їх матеріального достатку».

 

Приємно зазначити, що завдяки впровадженню інновацій Apple Комсомольськ має можливість розпочати новий експеримент у галузі освіти. Головна ціль відкриття Apple-класу – за допомогою цифрових технологій допомогти вчителям у  вдосконаленні навчального процесу  відповідно до вимог часу.

 

Учителі переконані, що  використання технологій Apple в освітньому процесі дозволить різносторонньо й ефективно розвивати дитячу інтелектуальну творчість, робити навчальний процес захоплюючим і сучасним. Навички роботи з IT-технологіями неодмінно знадобляться дітям у майбутньому житті. Наталія Анатоліївна від себе особисто та від всіх учнів подякувала народному депутату України К.В.Жеваго, голові правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоусу - засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», міській владі за підтримку. За таких обставин ми можемо сміливо дивитися у майбутнє!

 

Для довідки (матеріал з Вікіпедії):

 

Apple, Inc — американська транснаціональна корпорація, котра проектує та виробляє побутову електроніку, програмне забезпечення та комерційні сервери. Apple, Inc є найдорожчою корпорацією у світі, станом на 28 лютого 2012 її вартість досягла $504 млрд, на $90 млрд більше, ніж ExxonMobil, яка є на другому місці, на 2013 рік — $415,7 млрд. Кількість працівників компанії — близько 60,4 тис. Головний офіс знаходиться в Купертіно, Каліфорнія. На липень 2011 компанія керує 357 роздрібними магазинами Apple Store в 10 країнах світу. Керує компанією Тім Кук (раніше — Стів Джобс).

 

iPad 4 – інтернет-планшет, що випускається компанією Apple. Був представлений 23 жовтня 2012 на презентації Apple в Сан-Хосе. Планшет отримав більш потужний процесор – Apple A6X, завдяки чому працює відчутно швидше й забезпечує більш швидкий відгук. Додатки миттєво запускаються й надійно працюють. Установлено поліпшену передню камеру, є підтримка мереж Wi-Fi. Продаж розпочався 2 листопада 2012 року.

iPad 4 продається з об'ємом внутрішньої пам'яті в 16, 32, 64 або 128 ГБ. Також у планшеті встановлені 2 фотокамери. Як стверджує Apple, від однієї зарядки планшет може програти 10 годин відео, або 140 годин звуку, або знаходитися в стані очікування (standby) до місяця. Приголомшливі реалістичні програми розроблені спеціально для іРad. Можна створювати робочі таблиці, планувати заняття, читати книги, переглядати фото та відео – усе це на одному пристрої.