СЕЛЕКТОРНА НАРАДА ПІД ГОЛОВУВАННЯМ ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ О.ВІЛКУЛА

15.08.2013, 16:08

Сьогодні 15 серпня 2013 року заступник міського голови Муха Ю.М. взяв участь у селекторній нараді Мінрегіону України під головуванням Віце-прем’єр-міністра України О.Вілкула, яка відбулася в приміщенні студії Полтавської філії ВАТ «Укртелеком». Полтавщину представляли виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Віктор Животенко, заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль, керівники галузевих управлінь облдержадміністрації, міські голови та керівники обласних комунальних підприємств.

У ході наради були розглянуті питання про підготовку підприємств, установ, організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2013/14 року, виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича щодо забезпечення доступу кожній дитині до шкільної освіти, а також про підготовку дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів до нового навчального року.

За результатами наради дані відповідні доручення.
В свою чергу, по закінченні селекторної наради В.Животенко проаналізував роботу обласних служб по виконанню доведених завдань та дав доручення щодо організації їх виконання на території області.