У КОМСОМОЛЬСЬКУ ПРОВЕДУТЬ 2-Й КОНКУРС ВИШИВАНОК «ЕТНОПОДІУМ «МИ – УКРАЇНЦІ!»

16.08.2013, 13:41

24 серпня 2013 р. в Комсомольську відбудеться  конкурс вишиванок «Етноподіум «Ми – українці!». Час та місце проведення – з 17.00 до 18.00 на майданчику біля Комсомольської центральної публічної бібліотеки (вул. Миру, 22).

Учасниками «Етноподіуму «Ми – українці!» можуть стати бажаючі комсомольчани і гості міста, одягнені вукраїнські вишиванки. Вік і стать учасників необмежені. Головне - щира посмішка, гарний настрій, а ще – коротка історія появи вишиванки у власному гардеробі.

Учасники конкурсу вишиванок, а також його переможці отримають призи від ПП Т.Григор'євої - відділ «Все для рукоділля» (м-н «Торговий центр»). Призерів визначить журі, склад якого буде оголошено під час заходу.

Конкурс відбудеться в рамках акції  «З Днем народження, Україно!» за підтримки виконкому Комсомольської міської ради, центральної публічної бібліотеки м. Комсомольська та ПП Т.Григор'євої (відділ «Все для рукоділля» м-ну «Торговий центр»). Організаторами заходу виступають Комсомольська ГО «Центр «РОДІС», мережа громадських організацій Полтавської та Черкаської областей «Молодь діє!» і відділ у справах сім`ї та молоді Полтавської ОДА.

Довідки за тел. 0983067690, 0505244381.

 

ГО "Центр "РОДІС"