У КОМСОМОЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ПРОВЕДЕНІ

16.08.2013, 13:45

07.08.2013 року робота постійних комісій Комсомольської міської ради розпочалася із чергового засідання постійної комісії з питань підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики. У малій залі виконкому під головуванням І.М.Зінченка також відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації. Депутати опрацювали 18 проектів рішень, 17 з яких було підтримано.

 

09.08.2013 року у ході засідання постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, прав людини та розвитку громади згідно з порядком денним було опрацьовано 4 проекти рішень та декілька звернень громадянина міста. Засідання вів голова постійної комісії Г.М.Івасенко, були присутні секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, начальник управління по інвестиціях та капітальному будівництву О.М.Кравченко,  начальник юридичного відділу О.П.Таран, начальник відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку С.О.Золотова.

 

На порядку денному засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді було 2 питання. Інформацію про діяльність Центру соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Комсомольську у 2012-2013 роках, яку доповідала начальник служби у справах дітей Л.П.Василенко, присутні депутати взяли до відома. Члени комісії переглянули рішення 22 сесії міської ради VI скликання від 03.07.2012 року «Про хід виконання Комплексної програми розвитку туризму у м. Комсомольську на 2011-2015 роки за 2011 рік та І півріччя 2012 року» та рекомендували зняти його з контролю як таке, що виконане.

 

Згідно з графіком засідань постійних комісій міської ради 09.08.2013 відбулось чергове робоче засідання постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров’я.

 

12.08.2013 року на засіданніпостійної комісіїз питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології розглядалося: стан виконання протокольних доручень постійної комісії, питання поновлення прав користування земельними ділянками, питання архітектури і містобудування. Члени комісії внесли зміни до переліку заходів, видатки на які у 2013 році будуть проводитись за рахунок коштів фонду охорони навколишнього середовища. У ході засідання було опрацьовано 92 профільних питання, 82 проекти рішень рекомендовано до розгляду на сесії Комсомольської міської ради.

 

13.08.2013 року у виконкомі Комсомольської міської ради відбулося чергове засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету та фінансів під головуванням О.М.Лисенка. Депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету на 2013 рік, внесли зміни до показників міського бюджету на 2013 рік. На обговорення було винесено проект рішення 33 сесії міської ради VI скликання від 21.05.2013 «Про затвердження Порядку встановлення розмірів справляння плати за користування земельними ділянками у місті Комсомольську». Всього було розглянуто 18 питань, у тому числі – 10 листів. Члени комісії підтримали всі проекти рішень.

 

Цього ж дня у малій залі виконкому Комсомольської міськради працювала постійна комісія з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку під головуванням О.Б.Юренка. Участь у засіданні взяли перший заступник міського голови Д.Г.Биков, начальник управління житлово-комунального господарства П.Б.Василюк. На комісії було розглянуто 4 проекти рішень, які стосувалися питань житлово-комунальної сфери. Депутати підтримали проекти та рекомендували внести їх на розгляд сесії Комсомольської міської ради.