ВОЛОНТЕРИ В ДИТЯЧОМУ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧОМУ ЦЕНТРІ «ГОРИЗОНТ»

16.08.2013, 14:03

На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України», завдань щодо забезпечення  цікавого й безпечного оздоровлення та відпочинку дітей 14 серпня 2013 року    в комунальному підприємстві «ДСОЦ «Горизонт» керівник «Школи волонтерів» Комсомольського міського ЦСССДМ Г.О.Соса з метою профілактики соціально зумовлених хвороб серед дітей та молоді організувала й провела профілактичні заходи.

 

До профілактичної роботи були залучені спеціально підготовлені волонтери-підлітки Криворучко Анна, Царьова Марина та Яценко Марія. Ними була проведена настільна гра «Володар кілець», розроблена саме для проведення первинної профілактичної роботи з підлітками та молоддю Всеукраїнським громадським центром «Волонтер».

 

Мета гри – профілактика соціально небезпечних хвороб, негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі, пропаганда здорового способу життя та підвищення рівня поінформованості учасників про наслідки ризикованої поведінки та ризику інфікування ВІЛ.

 

Спілкування під час гри  відбувалося за принципом «рівний-рівному», на засадах щирості та ненав’язливості. Перед учасниками чітко вибудовувалася можливість власного вибору своєї поведінки, власного прийняття рішення. Гра справила на всіх учасників акції незабутнє враження.

 

«Дуже важливо в роботі з підлітками спиратися на підліткові потреби, ціннісні орієнтації та захоплення, –  зауважила Г.О.Соса. – А зустріч завершилася взаємними подяками і запрошеннями: волонтери запрошувалися приєднатися до Волонтерського руху, а відпочиваючі пропонували приїжджати ще, тому що для них тема була не просто цікавою, а життєво необхідною».