АПАРАТНА НАРАДА

19.08.2013, 14:40

Чергова апаратна нарада у виконкомі Комсомольської міської ради відбулася 19 серпня під головуванням першого заступника міського голови Д.Г.Бикова.

 

У ході наради було обговорено стан готовності в Комсомольську об’єктів житлово-комунальної та соціально-культурної сфер до роботи в осінньо-зимовий період. Комісією з перевірки стану готовності об’єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурного призначення до роботи в опалювальний період 2013-2014рр. проведено роботу в цьому напрямку та визначено, що готовність будівель до нового опалювального сезону становить 90%.

 

Перший заступник міського голови Д.Г.Биков проінформував присутніх про стан виконання ремонтних робіт у закладах освіти. Завдяки фінансовій підтримці Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» 5 школам міста, ДНЗ «Дюймовочка», ДНЗ «Казка», музичній школі вдалося реалізувати цікаві проекти: уже з 1 вересня заклади освіти зустрічатимуть своїх вихованців неабиякими новинками. Слова подяки за активну участь у суспільному житті міста прозвучали на адресу спонсора – Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

 

У стадії реалізації знаходиться проект «Реконструкція котельні мікрорайону №15 м. Комсомольська Полтавської області», що спрямований на покращення надання послуг постачання гарячої води й тепла мешканцям мікрорайону за рахунок впровадження більш сучасного обладнання. За кошти ТОВ «Єристівський ГЗК» придбано новітнє обладнання: газовий котел «Вісман», 3 мережевих насоси, 2 приводи частотного регулювання обертів електродвигунів. Будівельно-монтажні роботи буде здійснено за кошти міського бюджету.

 

Д.Г.Биков нагадав керівникам служб житлово-комунального господарства про актуальність усунення наявних недоліків та приведення технічної документації з підключення інженерних мереж житлового будинку по вулиці Добровольського, 97 в мікрорайоні 15-А до загальноміських мереж водо-, тепло-, газо-, електропостачання до норм чинного законодавства. 

 

Начальник управління житлово-комунального господарства П.Б.Василюк прозвітував, що ямковий ремонт вулиць і доріг з твердим покриттям та внутрішньоквартальних проїздів Комсомольська практично завершено. Капітальний ремонт міських тротуарів по вул. Миру, вул. Гірників продовжується.

 

Центральною подією поточного тижня в Комсомольську стане проведення ХІІI Міжнародного фольклорного  фестивалю «Калинове літо на Дніпрі». Про стан підготовки до фестивалю доповідала начальник відділу культури та туризму І.І.Зеленська. Ірина Іванівна зазначила: «ХІІI Міжнародний фольклорний  фестиваль «Калинове літо на Дніпрі» прикрашатиме місто з 20 по 25 серпня. До речі, у 2013 році в цілому по Україні такий захід буде проведено тільки в Комсомольську. Учасники з 9-ти країн світу поділяться з комсомольчанами своїми творчими здобутками та перетворять вулиці міста на видовищні святкові дійства. Заходи відбуватимуться згідно із програмою фестивалю, з якою можна ознайомитися в ЗМІ, на офіційному сайті Комсомольської міської ради (http://www.hp-rada.gov.ua)».

 

І.І.Зеленська щиро подякувала міській владі, ВАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» народному депутату України К.В.Жеваго та голові правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоусу за організаційну підтримку та надану фінансову допомогу.