ВІТАННЯ СЕКРЕТАРЯ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

20.08.2013, 14:45

ШАНОВНІ КОМСОМОЛЬЧАНИ, ДЕПУТАТИ, ГОСТІ МІСТА!

 

Щиро вітаю вас із Днем Незалежності України і Днем Державного Прапора України!

 

Ці визначні дати навіки увійшли в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткували нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

 

Ідея відродження незалежної держави жила, незмінно прокладаючи собі дорогу від розпаду Київської Русі аж до прийняття Верховною Радою Акту проголошення незалежності України та Всеукраїнського референдуму 1991 року.

 

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються минуле і майбутнє України: минуле має вселяти мудрість, а майбутнє повинно виховувати в нас відповідальність за прийняті рішення. Нам з вами випала висока місія здійснювати мрію багатьох поколінь наших батьків – бути господарями на своїй землі, плекати її і прикрашати своєю працею, у добробуті, безпеці та злагоді ростити дітей, мирно і приязно жити з сусідами.

 

Нова доба відкриває нові можливості та перспективи для кожного з нас. Ми маємо створювати такі умови життя, які були б гідні громадянина України.

 

 

Від усієї душі бажаю вам, вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання нової європейської держави – України, добробуту її народу.

 

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

 

Секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік.