ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ» ПРИСВОЄНО КОМСОМОЛЬЧАНКАМ

20.08.2013, 15:08

20 серпня 2013 року на 35 сесії Комсомольської міської ради у святковій урочистій обстановці секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік  привітала  з  присвоєнням Почесного звання «Мати-героїня»  комсомольчанок Згурську Єву Данилівну, Корнату Валентину Валеріївну та Авілову Марію Михайлівну.

 

До величного національного свята Дня Незалежності України Указом Президента В.Ф.Януковича матерям багатодітних родин було присвоєно це Почесне звання.

 

Згурська Єва Данилівна народила та виховала з чоловіком до повноліття п’ятеро дітей (4 доньки та 1 син). Діти мають освіту, працюють в різних галузях: енергетика, медицина, торгівля на ВАТ «Полтавський ГЗК».    Згурська Є.Д. має загальний стаж роботи 27 років.

 

Авілова Марія Михайлівна має загальний стаж роботи 25 років.  Народила та виховала з чоловіком п’ятеро дітей, які на сьогодні повнолітні, мають освіту, працюють, виховують власних дітей.  Мати створила сприятливі умови для здобуття дітьми освіти, виховала у них високі моральні і духовні цінності.

 

Корната Валентина Валеріївна народила та виховує восьмеро  дітей, які сьогодні навчаються в загальноосвітніх навчально-виховних закладах

м.Комсомольська (4 доньки та 4 сини). Авторитет батьків у родині є найвищою цінністю.

 

Під бурхливі оплески присутніх берегиням сімейного вогнища – Єві Данилівні, Марії Михайлівні, Валентині Валеріївні –  були вручені пам’ятні подарунки і квіти.