СЕСІЯ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКРАДИ

20.08.2013, 16:01

20 серпня у великій залі виконкому під головуванням секретаря Комсомольської міської ради С.О.Калашнік відбулась 35 сесія Комсомольської міської ради 6 скликання.

Засідання було розпочато урочистостями з нагоди святкування Дня Прапора України та Дня Незалежності України, традиційно прозвучав Державний Гімн. С.О.Калашнік привітала депутатів, присутніх гостей напередодні державних свят, побажала всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання України, добробуту народу.

З нагоди Дня Прапора України та святкування незалежності країни на пленарне засідання були запрошені юні комсомольчани, яким щойно виповнилося 16 років, для вручення в урочистій обстановці паспортів громадянина України. Світлана Олександрівна вручила молодим людям важливий у їх житті документ, привітала юних громадян України зі святом та побажала їм світлої долі та здійснення мрій!

Для урочистостей була ще одна приємна нагода: до Дня Незалежності України Указом Президента трьом комсомольчанкам було присвоєно «Почесне звання «Мати-героїня». Секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік у теплій родинній атмосфері вручила матусям букети, подарунки. Привітати своїх мам із почесним званням завітали до виконкому також діти та чоловіки. Теплі та щирі емоції вирували в сесійній залі!   

Після урочистої частини пленарне засідання продовжило свою роботу у звичайному режимі. Відповідно до порядку денного було розглянуто більш ніж 100 питань.

Про діяльність Центру соціально-психологічної реабілітації дітей у м.Комсомольську за 2012 рік та 6 місяців 2013 року доповіла начальник служби у справах дітей Л.П.Василенко. Центр є закладом соціального захисту для тривалого (стаціонарного) або денного перебування дітей віком від 3 до 18 років, які опинились в складних життєвих обставинах, надання їм соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги. Заклад здатен вмістити 40 осіб. Середньомісячна наповнюваність у 2012-2013 роках складає 32 дитини. «Робота, яка проводиться працівниками Центру, спрямована на вибір оптимального влаштування для кожної дитини з урахуванням її особливостей та окремих обставин у кожному конкретному випадку, що дозволяє переважну більшість дітей повернути у біологічні сім’ї  та знайти нові сім’ї для дітей, які залишились без батьківського піклування,» - підкреслила  Л.П.Василенко. Депутати заслухали інформацію та взяли її до відома.

У ході засідання депутатський корпус опрацював ряд організаційних та фінансових питань: затвердив звіт про виконання міського бюджету на 2013 рік, вніс зміни до показників міського бюджету на поточний рік.

Згідно з порядком денним пленарного засідання було розглянуто 4 проекти рішення з блоку питань житлово-комунальної сфери, які прокоментував начальник управління житлово-комунального господарства П.Б.Василюк.

Питання економічного характеру доповідала директор департаменту економічного розвитку та ресурсів О.В.Овчиннікова, начальник відділу приватизації та обліку комунального майна С.А.Волокита. Після активного обговорення депутати підтримали проекти рішення економічного блоку.

Начальник відділу економічного аналізу та контролю В.М.Пятіна прокоментувала 31 проект рішень щодо поновлення прав користування земельними ділянками.

Депутати також заслухали виступ начальника управління архітектури та містобудування Л.В.Кириченко, який стосувався розгляду профільних питань. Попередньо опрацьовані на засіданнях постійних комісій проекти рішень було розглянуто на пленарному засіданні та підтримано.