ЗУСТРІЧ ІЗ КОЛЕКТИВАМИ-УЧАСНИКАМИ ФЕСТИВАЛЮ

21.08.2013, 16:22

У рамках програми ХІІІ Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі» у залі ПКіТ «Вікторія» 21 серпня відбулася зустріч представників делегацій учасників із Індонезії, Туреччини, Іспанії, Португалії, Польщі, Словаччини, Латвії, Республіки Північної Осетії – Аланії, України з дирекцією фестивалю та ЗМІ. 

 

Захід пройшов за участю першого заступника міського голови Д.Г.Бикова, секретаря Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, директора фестивалю, начальника відділу культури і туризму І.І.Зеленської, заступника директора фестивалю, директора ПКіТ О.В.Меренкова.

 

Відкрила зустріч І.І.Зеленська, яка привітала колективи, розповіла про історію проведення фестивалю, його мету і завдання, особливості, представила фінансових партнерів, висловила подяку за підтримку.

 

«Щороку ми маємо можливість показати жителям міста творчість 8-9 колективів з різних країн світу. За 13 років близько 3 тис. учасників відвідали м.Комсомольськ. Наш фестиваль не є конкурсом – це фестиваль дружби. І нам надзвичайно приємно, що учасниками цьогорічного фестивалю є такі гарні колективи», – зазначила Ірина Іванівна.

 

Дмитро Геннадійович Биков подякував за приїзд до нашого молодого міста. Коротко розповів про промисловість і  підприємства, які її представляють, зупинився на особливостях технологічного процесу Полтавського і Єристівського гірничо-збагачувальних комбінатів, експорті продукції до багатьох країн світу. На завершення подякував за подаровану можливість зустрічі з колективами, які демонструють мистецтво різних країн світу, побажав творчих успіхів у фестивальні дні.

 

Д.Г.Биков, С.О.Калашнік, І.І.Зеленська привітали кожен колектив і вручили пам’ятні подарунки на згадку про участь у ХІІІ Міжнародному фольклорному фестивалі «Калинове літо на Дніпрі».