ПОДАРУНКИ ДО ДНЯ ЗНАНЬ БАГАТОДІТНИМ РОДИНАМ

23.08.2013, 08:54

На виконання міської Програми розвитку і підтримки сім’ї, охорони материнства та дитинства 22 серпня 2013 року у великій залі виконкому Комсомольської міської ради напередодні Дня знань відбулося вручення канцтоварів діткам із багатодітних родин. Захід пройшов за участю заступника міського голови Н.Д.Угнічевої, начальника відділу і справах сім’ї та молоді Т.В.Оробченко.

Тетяна Володимирівна  привітала присутніх із початком нового навчального року, побажала дітям успіхів, а батькам спокою, благополуччя у сім’ях, здоров’я. Т.В.Оробченко поінформувала, що на захід завітали чотирнадцять родин, у яких виховується 83 дитини (сім’ї, у яких по 5 і більше дітей).

Заступник міського голови Н.Д.Угнічева привітала багатодітні родини, побажала дітям навчатися тільки на достатньому і високому рівнях. Надія Дмитрівна  зазначила: «У м. Комсомольську зареєстровано 194 багатодітних родин, в яких виховується 655 неповнолітніх дітей. 157 сімей виховує по 3-є дітей, 23 сім’ї –  4-ро дітей, 8 сімей – 5-ро дітей, 2 сім’ї – 6-ро дітей, 2  сім’ї –  7-ро дітей, 1 сім’я –  8-ро дітей, 1 сім’я – 9-ро дітей. За останні 6 років шести багатодітним матерям, які народили та виховали до 6-річного віку п’ятеро та більше дітей, присвоєно Почесне звання «Мати-героїня». Їх материнський подвиг оцінено державою, територіальною громадою та депутатським корпусом м. Комсомольська.

У партнерстві з ГО «РОДІС» з 2007 року реалізується проект «Сім’я року». За 7 років проведення урочистої церемонії відзначення сімей, які є взірцем для громади міста у вихованні дітей, стосунків у родині між різними поколіннями та дітьми, стали 11 багатодітних родин, в яких виховується 59 дітей».

На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України» багатодітним сім’ям надаються соціальні послуги, юридичні консультації,  грошова допомога, здійснюється соціальний патронат та соціальний супровід сімей, які потрапили в складні життєві обставини.

З ініціативи Благодійного фонду «Полтавського ГЗК» 148 родин отримують продуктові набори. Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей, управління охорони здоров’я, відділ освіти та УПСЗН  максимально сприяють поліпшенню ситуації в родинах, які з різних причин потребують допомоги держави: лікування та обстеження дітей, отримання державної допомоги на утримання дітей, перебування на пільгових умовах дітей у навчально-виховних закладах тощо.

У 2013 році  відділом у справах сім’ї та молоді за пільговими путівками облдержадміністрації направлено  27 дітей з багатодітних сімей в оздоровчі табори  Полтавщини та на узбережжі Чорного й Азовського морів, одна дитина з багатодітної родини  була направлена в «Міжнародний дитячий центр «Артек».

Н.Д.Угнічева і Т.В.Оробченко вручили родинам подарункові набори й побажали натхнення, добра та злагоди в домівках, успішного нового навчального року.