СВЯТО ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА У М.КОМСОМОЛЬСЬКУ

27.08.2013, 08:11

 

23 серпня у м. Комсомольську з нагоди святкування Дня Державного Прапора учасники XIII Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі» виступили на Марсовому полі перед комсомольчанами із концертною програмою.

 

Концерт було відкрито виступом незмінного учасника урочистостей у місті - муніципального духового оркестру під керівництвом Олександра Черевка. У день святкування Державного Прапора України прем’єру пісні «Прапор» Григорія Клименка глядачам подарував наш земляк Віктор Шмигло.

 

Офіційні слова привітання для городян та гостей міста пролунали від секретаря Комсомольської міської ради С.О.Калашнік.  «Прапор символізує історичний дух, совість і незламність нашого народу, це – вічно жива пам'ять про героїчне минуле, гордість, слава і велич нації, – зазначила Світлана Олександрівна. - Тож, нехай Прапор України завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах і помислах!  А мить, коли піднімається Державний Прапор і звучить Державний Гімн України, сповнює наші серця гордістю за рідну країну, додає сили й натхнення в її розбудові,» - додала вона.

 

Секретар Комсомольської міськради закликала комсомольчан оберігати, шанувати Державний Прапор, виховувати повагу до нього у дітей і онуків, бо він єднає нас.

 

Світлана Олександрівна побажала всім міцного здоров’я та  щастя, добра та злагоди, щоб життя українців завжди було яскравим та багатим, як кольори нашого Державного стягу.